İçeriğe geç
Anasayfa - Manage Engine Free Windows Admin Tools 4.0.5

Manage Engine Free Windows Admin Tools 4.0.5

Manage Engine Free Windows Admin Tools, her Windows yöneticisinin günlük masaüstü yönetim işlemlerini gerçekleştirmesi için gerekli olan 14 gelişmiş araç uygulamayı içerir. Genel bakım ve sunucuların ve PC’lerin bakımı konusunda sistem yöneticilerine yardımcı olabilecek kapsamlı bir uygulama dizisidir.

Genel Özellikleri Şunlardır:

LAN Aracı’nda Uyandırma Aracı: Yöneticilerin aynı anda birden fazla bilgisayarı ön yüklemesine olanak tanır.
GPO Güncelleme Aracı: Yöneticilerin aynı anda birden çok etki alanı bilgisayarında bir GPO güncelleme talebini gerçekleştirmelerine yardımcı olur.
Kapatma / Yeniden Başlatma Aracı: Bir “Windows Etki Alanı” bilgisayarlarını kapatır veya yeniden başlatır.
Yazılım Envanter Aracı: Bu, bir “Windows Etki Alanı” bilgisayarında yüklü olan yazılımın ayrıntılarını alır.
Bilgisayar Aracısına Katıl / Ayrıl: Bir bilgisayarı bir etki alanından diğerine veya etki alanından bir çalışma grubuna veya çalışma grubundan bir etki alanına geçirme yardımcı programı.
Uzak Görev Yöneticisi Aracı: Süreç kimliği, bellek kullanımı, oturum kimliği, öncelik vb. gibi ayrıntılar ile birlikte uzak bilgisayarda çalışan işlemleri görüntülemek için yardımcı program.
Şu anda Kullanıcıda Oturum Açıldı: Uzak bilgisayarda oturum açan kullanıcıların bilgilerini almak için yardımcı program.
Sabit Disk Alanı İzleyicisi: Partisyon / Sürücüler, birim Adı, toplam boyut, boş alan ve dosya sistemi gibi sabit disk hakkında bilgi almak için yardımcı program.
Uzak Komut İstemi Aracı: Uzak bir bilgisayarın komut istemini açmak ve bir komutu çalıştırmak için ücretsiz bir araç.
Yerel Kullanıcılar / Grup aracı: Uzak bilgisayarlarda yerel kullanıcılar ve gruplar hakkında bilgi almak için araç.
Ağ Paylaşım tarayıcısı aracı: Uzak bilgisayardaki dosyaların, klasörler ve paylaşımların aktif oturumları hakkında bilgi almak için araç.
Dizüstü Bilgisayar Pil Gücü izleyicisi: Ağdaki taşınabilir bilgisayarların pil gücünü periyodik olarak izlemek ve güç belirtilen bir yüzde altına düştüğünde bir ses çaldığında alarm vermek için kullanılır.
Sistem Envanter Aracı: Uzak bir bilgisayarın envanter bilgilerini almak için kullanılan araç.
Uzak Aygıt Yöneticisi: Uzak bir bilgisayara bağlı aygıtları yönetmek için araç.

Bu ücretsiz Windows yönetici araçlarıyla, bir BT yöneticisi günlük masaüstü yönetim rutinlerini tek bir konsoldan karşılayabilir. BT varlıklarını ve yazılım lisanslarını yönetmek ve bellek kimliğinin vb. uzaktan izlenmesini sağlamak gibi düzenli masaüstü yönetim rutinlerini otomatikleştirme yeteneği büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir