İçeriğe geç
Anasayfa - Visual Studio Code 1.87.2

Visual Studio Code 1.87.2

Visual Studio Code, JavaScript ve HTML5 tabanlı Atom kod düzenleme bileşeninin çapraz platform sürümü olan Github’un Elektronu temel alır. Bu düzenleyici, Microsoft’un açık bulut teknolojileriyle çalışan geliştiriciler için tasarlanmış tam özellikli bir tümleşik geliştirme ortamıdır (IDE). Visual Studio Code, masaüstünüzden çalışan hafif ama güçlü bir kaynak kod editörüdür. * JavaScript, TypeScript ve Node.js için yerleşik destek ile birlikte gelir ve C ++, C # dahil olmak üzere diğer diller için çeşitli eklentiler mevcuttur. Python ve PHP.

Visual Studio Code’un Tüm Sürümlerini İndirebilirsiniz

Visual Studio Code, OmniPay .NET geliştirici araçları ve Roslyn derleyicisi üzerinde bina edilmiş ASP.NET C # kodu için destek sağlamak için açık kaynak .NET aracını kullanır.

Program güzel bir stile sahip, sol tarafta bir bölmesi vardır. Erişime sahip olduğunuz tüm dosya ve klasörleri sağdaki bir editör bölmesini gösteren ara birim ile birlikte kolayca çalışabilirsiniz. Editör bu sebeple çok kullanışlı ve göze hoş gelmektedir. Ayrıca JSON, CSS, HTML, {less} ve Node.js. için iyi çalışan intellisense ve otomatik tamamlama ile de iyi işlevsellik sağlar.

Visual Studio Code, var olan araçlarla çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve Microsoft, ASP.NET 5, Node.js ve Microsoft TypeScript ile çalışmanın yanı sıra geliştirmeye yardımcı olmak için kullanılabilecek araçlarla birlikte, geliştiricilere yardımcı olacak belgelere de sahiptir. ve Node.js uygulamalarını yönetebilirsiniz.

Visual Studio Code, sunucu tarafındaki komut dosyaları için tam gelişmiş bir geliştirme aracı isteyen ve Node.js’den .NET tabanlı çerçevelere giriş yapmak isteyen JavaScript geliştiricilerini hedeflemektedir.

Genel olarak, Visual Studio Code, herkes tarafından Web veya bulut için uygulamalar oluşturmak için kullanılabilecek hafif ancak sağlam, çoklu platform kod editörüdür.


Visual Studio Express 2012 for Windows 8 Türkçe Dil Paketi

Visual Studio Express 2012 for Windows 8

Visual Studio Express 2012 for Web Türkçe Dil Paketi

Visual Studio Express 2012 for Web

Visual Studio Express 2010

Visual Studio 2012 Test Professional

Visual Studio 2012 Professional

Visual Studio 2012 Premium

Visual Studio 2013 Türkçe Dil Paketi

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir