İçeriğe geç

BilgisayarProgramlari.NET sitesi “Sadece En Gerekli, En Çok Kullanılan” programların, kullanıcılara en kolay ve basit şekilde sunulması amacıyla açılmıştır.

Bilgisayarınızdaki sisteminizi yeni kurduğunuzda; “olması gereken” pek çok program vardır. Sitemizde bu programları en güncel halleriyle sizlere sunmaya çalışmaktayız.

Her kategoride 35 programı geçmemek kaydıyla, en iyi, en çok kullanılan, en çok lazım olan programları gün geçtikçe, tespitlerimize göre eklemekteyiz.

Bu amacımız dışında “Blog” menü başlığı altında program ve teknoloji ile ilgili haberler vermekteyiz. Zamanla özgün ve büyük bir arşiv oluşturacağımızı zannediyoruz.

Sitemizde bulunan içerikler, alıntı olduğu belirtilmediği taktirde bizim yazı ve derlemelerimizdir. Bu içeriklerin kaynak gösterilmeden kopyalanıp yayınlanması yasaktır. Biz alıntı yaptığımız tüm haberlerde kaynak belirtmekteyiz.

Sitemizde serial, key, hack, warez ve buna benzer paylaşımlar yapılmamaktadır. Programları lisanslı olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İndirdiğiniz programlardan doğabilecek her türlü sonuçtan sitemiz sorumluluk kabul etmez. Güncel antivirüs programlarıyla önce tarama yapmanızı öneririz.

Sitemizde herhangi bir üyelik istenmemektedir. Sitemizde özgürce dolaşıp, ücretsiz olarak programları indirebilirsiniz.

Yakın zamanda yeni projelerimizle de karşınızda olacağız. Bizimle “İletişim” bölümünden yasal olan her türlü konu hakkında irtibat kurabilirsiniz.

Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

BilgisayarProgramları.NET