İndirme ayrıntıları

ESET NOD32 Antivirus 15.2. ESET NOD32 Antivirus 15.2.11.0 GÜNCELLENDİ

Eset NOD32 Antivirüs, ESET firması tarafından hazırlanmış, dünya çapında en çok kullanılan antivirüsler arasında yer alan, eski bir geçmişe sahip güvenlik programıdır. Virüslere, zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak kullanabileceğiniz; az sistem kaynağı tüketen bir yazılımdır. Nod32 Türkçedir.

Eset NOD32'nin Bazı Özellikleri:

ESET Live Grid: İnternet tehditlerine ve sosyal medya istismarcılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Oyun Modu: Dikkatinizi çevrimiçi oyun seanslarına ve önemli işlerinize vermenizi sağlar.

Güç Tasarruf Modu: Laptopunuzun pil ile çalıştığını farkederek zamanlanmış görevleri erteleyerek tasarruf etmenizi sağlar.

Akıllı Tespit: Gelişmiş sezgisel tespit teknolojisi henüz hiç görülmemiş zararlıları bile algılayarak sizi bilinmeyenden korur ve bilgisayarınıza zarar vermeden etkisizleştirir.

Eset NOD32 Gelişmiş Aygıt Yönetimi: Çıkarılabilir bellek, CD/DVD gibi tüm aygıtları takılır takılmaz tarar. Aygıtları üretici, boyut ve nitelik gibi özelliklerine göre engelleyebilir.

Gelişmiş HIPS Özelliği: Bu özellik gerçek uzmanlar için. Artık sisteminizin davranışlarını özelleştirebilirsiniz: Kayıt defteri, aktif işlemler ve uygulamalar için kurallar belirleyebilir ve güvenliğinize ince ayar yapabilirsiniz.

Minimum Kaynak Tüketimi: Eset NOD32 sürekli güvenlik sağlarken hızlı çalışan ve çok daha az kaynak tüketen akıllı bir ürün olmuştur.


ESET NOD32 Antivirus 64bit sürümünü indirmek için BURAYI tıklayın.

eset-logo0
Bilgiler
Eklenme 2021-01-06
Son Değişiklik 2022-08-09
Sürüm
Boyut 52.63 MB
Değerlendirme
(1 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 367
Lisans Deneme
Dil Türkçe