İçeriğe geç
Anasayfa - AVG Anti-Virus Free Edition 22.11.3261

AVG Anti-Virus Free Edition 22.11.3261

AVG Antivirus Free 2022, çok sayıda kullanıcıya sahip, ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir pc güvenlik antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarınız için ücretsiz bir koruma arıyorsanız Avg Free Antivirus iyi bir seçim olabilir.

AVG AntiVirus 2022 FREE artık daha güçlü, zengin özellikli ve yeni tasarlanmış bir arayüze sahip!

AVG AntiVirus FREE güvenlik paketi, internette gezinirken veya e-postanızı kontrol ederken bilgisayarınızı virüslere, solucanlara, truva atlarına, rootkitlere ve diğer casus yazılımlara karşı koruyacaktır. AVG AntiVirus FREE, webde gezinirken virüslü bağlantıları engelleyebilir, dosyaları indirmeden önce dosyaları denetler ve kişisel verilerinizi çevrimiçi ortamda ve kişisel bilgisayarınızda gizlilik özellikleriyle korumanıza yardımcı olur.

Genel özellikleri

Bilgisayar Koruması: Gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde, virüsler, casus yazılımlar, dolandırıcılık yazılımları, rootkit’ler ve Truva atları da dahil olmak üzere bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olur. Tehditlerin size ulaşmasını engellemek için gelişmiş AI ve gerçek zamanlı analiz araçlarını kullanır.

Web ve E-posta Koruması: Güvenli olmayan bağlantıları, karşıdan yüklemeleri ve e-posta eklerini engeller.
AVG AntiVirus FREE, yeni sezgisel hislere sahip, sade bir tasarıma sahiptir. Ancak, daha gelişmiş bir paket olan AVG Internet Security – Unlimited gibi sürümleri yer aldığından, bunlar kadar sağlam bir güvenlik duvarı ile birlikte gelmez.

AVG AntiVirus FREE ile ilgili en iyi şey, bilinmeyen bir tehditle karşılaştığında hızlı bir şekilde analiz etmesi, bir iyileştirme oluşturması ve daha sonra milyonlarca kullanıcıya bunu göndermesidir. Tüm güvenlik güncellemeleri otomatik olarak yapılarak sizi her zaman yeni özelliklerle birlikte güncel kalmanızı sağlar.

Genel olarak, AVG AntiVirus FREE sistem kaynakları üzerinde düşük bir etkiye sahiptir. Sezgisel çalışma sistemi ve basitleştirilmiş bir tasarıma sahip, kullanımı kolay bir antivirüstür.


AVG Internet Security indirmek için BURAYA tıklayınız.

AVG Ultimate indirmek için BURAYA tıklayınız.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir