İçeriğe geç
Anasayfa - eScan Anti-Virüs 14

eScan Anti-Virüs 14

eScan Anti-Virüs, verilerinizi bilgisayarınızın performansını etkilemeden kötü amaçlı yazılımlar ve siber saldırılara karşı proaktif olarak koruyan sorunsuz ve güçlü yeni nesil bilgi güvenlik çözümüdür.

Gerçek Zamanlı Virüs Tarama: eScan Antivirus, kötü amaçlı yazılımlara karşı dosyaları, ağ trafiğini, e-mailleri ve web sitelerini taramak için MWL gibi gelişmiş Sezgisel Algoritmaları kullanır.

Proaktif Koruma için Sezgisel Tarama: Henüz tanımlanmamış tehditler ve hackerler tarafından sürekli olarak yayılan bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş Sezgisel Algoritmalar içerir.

Kullanıcı tanımlı Dosya Blokajı & Dosya Koruması: eScan Antivirüs, kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini önleyen bir Klasör Koruma özelliği içerir.

Anti – Spam (İstenmeyen E-Posta Engelleyicisi): NILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve sözcük grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak istenmeyen e-postaları etkili olarak bloke eder.

Oyun Modu: Oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve sizlere kesintisiz oyun tecrübesi sunan gelişmiş Oyun Modu özelliği içerir.

Güvenlik Duvarı: eScan Antivirus, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebileceği bir dizi ön tanımlı erişim kontrol kurallarını içerir. Gelişmiş güvenlik duvarı Windows 10 işletim sistemi ile kusursuz bir şekilde entegre olur ve gelen ve giden ağ trafiğini görüntüleyen Ağ Trafik Monitörünü içerir.

Kritik Microsoft Eklemelerinin Otomatik İndirilmesi: Kötü amaçlı yazılımların sistemin zayıf noktalarını belirlemesini engellemek için Microsoft web sitesinden eScan tarafından tavsiye edilen Windows işletim sistemi ile ilgili kritik yamaları kontrol eder ve indirir.

Günlükler ve Kapsamlı Raporlar: Daha detaylı analizler yapmak amacıyla eScan birimleri için birleştirilmiş faaliyet raporları temin eder.

24×7 ÜCRETSİZ Çevrimiçi Teknik Destek

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20