İçeriğe geç
Anasayfa - eScan Internet Security 14

eScan Internet Security 14

eScan Internet Security ‘Güvenlik Paketi’, bilgisayarınızı her türlü bilgi tehditlerinden koruyan, veri kaybını engelleyen ve internet kullanımı ile ilgili risklerden ailenizi uzak tutan sorunsuz ve güçlü yeni nesil bilgi güvenlik çözümüdür.

Gerçek Zamanlı Virüs & İçerik Taraması: eScan Internet Security, kötü amaçlı yazılım, zararlı içerik ve küfürlü konuşmalara karşı dosya tarama, ağ trafiği, e-mailler ve web siteleri için MWL ve DIRC gibi gelişmiş Sezgisel Algoritmalar ve güçlü teknolojiler kullanır.

Proaktif Koruma için Sezgisel Tarama: Henüz tanımlanmamış tehditler ve hacker’lar tarafından sürekli olarak yayılan bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş Sezgisel Algoritmalar içerir.

Sanal Klavye ile Gelişmiş Web Koruması : Kullanıcılarına zararlı içerikleri bloke eden kullanıcı tabanlı sistem içi Ebeveyn Kontrol özelliği sağlar. eScan‘in Web koruma özelliği bilgisayarları tuş kaydedicilerden koruyan ve çevrimiçi işlemlerin yerine getirilmesi için güvenli bir ortam temin eden Sanal Klavye içerir.

Kullanıcı tanımlı Dosya Blokajı & Dosya Koruması: Kullanıcılara oluşturulmasını bloke etmelerini sağlayacak özel dosyaları tanımlamalarına yardımcı olur. Aynı zamanda dosya ve klasörlerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilmesini önleyen bir Klasör Koruma özelliği içerir.

Oyun Modu: eScan Internet Security, oyun tabanlı uygulamaların yürütülmesini otomatik olarak algılayan ve sizlere kesintisiz oyun tecrübesi sunan gelişmiş Oyun Modu özelliği içerir.

Anti – Spam (İstenmeyen E-Posta Engelleyicisi): NILP Teknolojisi ve özel anahtar kelimeler ve sözcük grupları ile çalışan gelişmiş filtreler kullanarak istenmeyen e-postaları etkili olarak bloke eder.

Uç Nokta Güvenliği: eScan Internet Security USB ve Fireware tabanlı portatif depolama cihazları yoluyla virüs bulaşmasını ve veri hırsızlığını engeller. Kullanıcıların ağ veya bağımsız çalışan bilgisayarlar üzerindeki uygulamaları bloke etmelerine veya izin vermelerine yardımcı olan Uygulama Kontrol özelliği içerir.

Güvenlik Duvarı: Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebileceği bir dizi ön tanımlı erişim kontrol kurallarını içerir. Gelişmiş güvenlik duvarı Windows 10 işletim sistemi ile kusursuz bir şekilde entegre olur ve gelen ve giden ağ trafiğini görüntüleyen Ağ Trafik Monitörünü içerir.

Kritik Microsoft Eklemelerinin Otomatik İndirilmesi: eScan, kötü amaçlı yazılımların sistemin zayıf noktalarını belirlemesini engellemek için Microsoft web sitesinden eScan tarafından tavsiye edilen Windows işletim sistemi ile ilgili kritik yamaları kontrol eder ve indirir.

Günlükler ve Kapsamlı Raporlar: Daha detaylı analizler yapmak amacıyla eScan birimleri için birleştirilmiş faaliyet raporları temin eder.

24 x 7 ÜCRETSİZ Çevrimiçi Teknik Destek

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir