İçeriğe geç
Anasayfa - Ghostery – Privacy Ad Blocker 8.7.4

Ghostery – Privacy Ad Blocker 8.7.4

Ghostery, çevrimiçi gizliliğinizin daha fazla kontrolünü sağlayan ve dolayısıyla web’de daha güvenli gezinmeyi sağlayan küçük ama güçlü bir eklentidir. Chrome‘un Ghostery uzantısı, reklam verenlerin, sosyal medyanın ve diğer çevrimiçi hizmetlerin çevrimiçi sörf ve alışveriş alışkanlıklarınızı toplamasını ve saklamasını önler.

Ghostery’in Akıllı Engelleme özelliği WEB sayfa yüklemesini hızlandırır ve sayfa kalitesi kriterlerini karşılamak için izleyicileri otomatik olarak engelleyip engelini kaldırarak sayfa performansını optimize eder.

Ghostery Chrome eklentisinin tasarım ve renk şemasını kolayca görüntüleyebilir ve anlayabilirsiniz. Uzantı, hafifçe şeffaf olan ve kesintiye uğramamak için, üzerinde bulunduğunuz web sayfasıyla iyi uyumlu bir balon ile sizi uyaracaktır.

Ghostery’un bağlantıları çok iyi bir şekilde birbirine bağlasa da, bu durum bazı web sitelerinin görüntülenebilir olmamasına neden olma eğilimindedir. Bu olursa, engellenen her bir izleyiciyi, sorunun nedenini anlamak için ayrı ayrı test etmeniz gerekebilir ve bu açıkça zaman alabilir. Genel olarak, Chrome’un Ghostery uzantısı, göz atma konusunda size iyi bir denetim sağlayan yüksek kaliteli bir güvenlik hizmeti sunar.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir