İçeriğe geç
Anasayfa - AdBlock Free Chrome 4.27.0

AdBlock Free Chrome 4.27.0

AdBlock, Google’ın Chrome tarayıcısı için gerçekten kullanışlı bir reklam engelleme uzantısıdır. Rahatsız edici reklamların web tarama deneyiminizi kesintiye uğratmasını engellemeye yardımcı olur. AdBlock, YouTube’daki video öncesi reklamlar dahil, aklınıza gelebilecek hemen her reklamı engelleyen çok güçlü bir araçtır.

AdBlock Chrome Reklam Engelleyicisi Eklentisinin Özellikleri

AdBlock reklamları yayınlarken ve engellerken, Chrome görev çubuğunuzda AdBlock logosu kırmızı renkte yanar.

Özel: AdBlock, çalıştırılacak hiçbir kişisel bilgi gerektirmez ve taramayı izlemez. (Yani kişisel bilgileriniz toplanmaz, güvendesiniz).  😉

Reklamlara İzin Ver: AdBlock, beyaz listeyi kolaylaştırır.

YouTube Video Reklamları Kaldırma: AdBlock, YouTube video reklamlarını görmeden önce kaldırır.

Uzantı çok iyi çalışır ve gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırılabilir. Uzantıların eklenti panelinden site eklemek veya silmek için yapılandırılacak filtre listeleri oluşturabilirsiniz. AdBlock çalışırken Flash pop-up’larının doğru şekilde çalışmasını gerektiren sitelerin filtrelenmesine ihtiyaç duyulduğunu belirtmek gerekir, ancak genel olarak Çok güçlü ve çok etkili. Reklamsız bir tarama deneyimi istiyorsanız, AdBlock, iyi bir seçenektir.

40 milyondan fazla kullanıcısıyla en popüler Chrome eklentisi! İnternetteki tüm reklamları engeller.

Reklamları Engelle

AdBlock, internetteki reklamların kontrolünü sizin elinize verir. AdBlock ile istediğiniz herhangi bir sitedeki reklamları engelleyebilirsiniz. Buna YouTube ve Facebook reklamları da dahil. Ayrıca içeriğini beğendiğiniz sitelere ve izlemekten keyif aldığınız YouTube kanallarına destek olabilmeniz için reklamlara *izin vermenize* olanak tanır. Daha Hızlı Gezinti AdBlock, izleme araçlarını ve reklamları engelleyerek internette gezinme hızınızı arttırır ve veri kullanımını azaltır. Neden görmek istemediğiniz reklamların yüklenmesi için veri harcayasınız ki?

Güvenlik

AdBlock bazı reklamlara gizlenmiş zararlı yazılımları ve virüsleri engelleyerek bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur.

***** Sıkça Sorulan Sorular*****

AdBlock hangi reklamları engeller? AdBlock; hareketli reklamlar, otomatik oynayan video reklamları, açılır pencere reklamları, sayfanın önüne çıkan reklamlar, Facebook ve YouTube reklamları dahil olmak üzere tüm reklamları engeller.

AdBlock yüklememe rağmen neden hala reklam görüyorum? * Bazı siteler reklam engelleyici uygulamaları atlatmak için agresif yöntemler kullanabiliyor. Sizin için bu sayfalara özel filtreler oluşturmanızı sağlayabiliriz. * AdBlock, Kabul Edilebilir Reklamlar kapsamında rahatsız edici reklam vermemeye söz veren sitelerle iş birliği içindedir.

Kabul Edilebilir Reklamlar programı ve tüm reklamları engellemeyle ilgili daha fazla bilgi için https://goo.gl/Roh1GT adresini ziyaret edebilirsiniz.

* AdBlock yükledikten sonra hâlâ reklam görüyorsanız yapmanız gerekenler hakkında bilgi edinmek için: https://goo.gl/wGdWkt

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20