İçeriğe geç
Anasayfa - Adaware Ad Block 2.0.3.7

Adaware Ad Block 2.0.3.7

Adaware Ad Block (adaware reklam bloğu) Chrome eklentisi, hızlı ve güvenli bir reklam ve web virüsleri engelleyicisidir. Rahatsız edici reklamları ve meraklı izleyicileri engelleyerek, adaware ad block tarama hızınızı neredeyse iki katına çıkarır!

“Adaware Ad Block Google Chrome Eklentisi”Google Chrome Web Tarayıcınız en sağlam antivirüs düzey bulut tarama teknolojisi ile, en son siber tehditlere karşı güvende olacak.

Adaware Ad Block Chrome Eklentisinin Genel Özellikleri:

  • Reklamları ve İzleyicileri Engeller.
  • Antivirüs Düzeyi Web Koruması.
  • Tarayıcınızı hızlandırır.
  • Beyaz Liste Siteleri ve YouTube Kanalları yönetme.
  • Reklamları ve İstenmeyen İzleyicileri Engeller.

Adaware Ad Block ile, banner reklamlar, pop-up’lar ve video reklamlar gibi can sıkıcı reklamları engelleyebilir ve dijital ayak izinizi gizleyebilirsiniz. Ayrıca Antivirüs Düzeyinde Web koruması vardır. Tehlikeli web sitelerinden sizi gerçek zamanlı olarak korumak için adaware bulut hizmetlerine güvenebilirsiniz.

adaware reklam bloğu, reklamları ve izleyicileri pazardaki diğer reklam engelleyicilerinden daha hızlı bir şekilde filtreler. Tarama hızınızı neredeyse ikiye katlamanın nasıl bir şey olduğunu görebilirsiniz!

Genel adware reklam bloğu, web sitesi reklamlarını, pop-up’ları ve video reklamları engelleyebilir ve daha az kesinti ile daha hızlı bir çevrimiçi deneyim sağlar. Yerleşik güvenlik özellikleri, gizliliğinizi korur ve basit bir kullanıcı arayüzü, çevrimiçi deneyiminizin tam kontrolünü sağlar.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir