e
sv
Yandex-logo

Yandex Browser 22.11.2.803

Loading...
Loading...
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiYandex
  • İşletim Sistemi Windows

Son Güncelleme Tarihi: Aralık 4, 2022


Yandex arama motoru Rusya’daki liderliğini diğer ülkelere de taşımaya kararlı görünüyor. Türkiye pazarında da hızlı girişi ve yükselişi devam ediyor. Google gibi doğru sonuçlara imza atan Yandex şimdi de internet tarayıcısı Yandex Browser’ı Türkçe olarak kullanıma sundu. İlk görülen özellikleri Firefox ve Chrome karışımı bir izlenim uyandırıyor.

Yandex Browser Türkçe Bazı Özellikleri

İçerik önerileri

Yandex Türkçe tarayıcınızın başlangıç ekranın sağ kısmında bulunan kişiselleştirilmiş Yandex.Zen akışınızda ilgi çekici makaleler, haberler ve videolar görebilirsiniz. Önerileri artan bir doğruluk payıyla düzenlemek için Yandex.Zen ilgi alanlarınızı ve geri bildirimlerinizi analiz eder.

Turbo modu

Yandex Browser ile yavaş internet size engel olmasın. İnternet hızınız yavaşladığında sitelerin daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo modu etkinleştirilir. Turbo modu internetteki çalışmanızı hızlandırmakla kalmayıp internet kullanımında da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Güvenlik özellikleri

Yandex’in Protect aktif güvenlik teknolojisi siteleri ve dosyaları virüslere karşı denetler, dolandırıcılıkla ilgili siteleri engeller, şifrelerinizin, banka kartı bilgilerinizin ve çevrimiçi ödemelerinizin güvenliğini sağlar.

Akıllı Satır

Yandex tarayıcınızda dolar kuru veya günlük hava durumu tahmini gibi popüler sorguların yanıtlarını arama işleminiz sırasında otomatik ipuçlarında görün. İstediğiniz bir web sitesine geçiş yapmak için artık bunun tam URL adresini hatırlamanıza gerek yok: Alışık olduğunuz adını girin, Yandex Browser’ınız ne demek istediğinizi hemen anlasın.

Arka plan görselleri

Tarayıcınızın arka planını ruh halinize göre değiştirebilirsiniz. Mevcut arka plan görsellerinden birini seçin ya da kendi görselinizi yükleyin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478