İçeriğe geç
Anasayfa - ComboFix 19.11.4.1

ComboFix 19.11.4.1

Combofix, bilgisayarınızda olabilecek bilinen kötü amaçlı yazılımları, casusluk yapıp yapmamalarını taramak ve bulduğu her tür kötü amaçlı yazılımı otomatik olarak kaldırmak için tasarlanmıştır. Uygulama ayrıca spyware enfeksiyonlarını da el ile kaldırmanıza izin vermektedir.

Combofix İle PC’nizden Casus Yazılımları Temizleyin

Combofix, diğer kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım temizleyicileri için yanında yardımcı olmak için özel ve etkili bir temizleme aracıdır. Combo Fix sisteminizi taramayı bitirdikten sonra bir rapor oluşturur. Otomatik olarak kaldırılmamış olan enfeksiyonları aramak ve kaldırmak için bu raporu kullanabilirsiniz.

Yoğun bir arama-silme işlemi gerçekleştirdiğini göz önüne alırsak, PC‘nizi nispeten hızlı bir şekilde tarar. Kötü amaçlı yazılımları tararken, uygulama size açılan bir işlem penceresinden o an yapılan işlemler hakkında bilgi sağlar.

Güçlü bir araç olmasına rağmen, çok fazla seçeneği yoktur ve bu durum yeni kullananlar için kafa karıştırıcı olabilir. Bu tür bir yazılımla ilgili deneyiminiz yoksa deneyimli kişilerden yardım almanız önerilir.

Genel olarak, Combofix PC’nizi standart sistem temizleyicileri ve Anti-Virüslerin yanında takviye olması için iyi bir uygulamadır. Çok iyi çalışması ve ücretsiz olması artı özellikleriyken, acemi kullanıcılar için rehberlik almak gerekmektedir.

Combofix Zararlı Temizlemesine Bir Örnek Verirsek:

ComboFix güvenlik programı ile sisteminize bulaşan amvo.exe zararlısını temizler. Bu zararlı Windows altında system32 altına yerleşip kendi kendini kopyalayıp gizleyebiliyor. ComboFix ile bu tehlikeden kurtulabilirsiniz.

Bulaşan amvo.exe Virüsünün En büyük Zararı: Sistemin performansını düşürmesi ve gizli klasörlere ulaşılmasını engellemesidir.

-Maalesef Windows 10 işletim sistemini şu an için desteklememektedir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir