İçeriğe geç
Anasayfa - UVK Ultra Virus Killer 10.16.0.0

UVK Ultra Virus Killer 10.16.0.0

UVK Ultra Virus Killer, basit ama güçlü bir virüs temizleme ve sistem onarım aracı setidir. * System booster ve Smart uninstaller gibi özelliklere sahiptir. UVK Ultra Virus Killer’in en önemli özelliklerinden biri sistem onarımıdır. Bu bölümde yer alan en yaygın sistem onarım ve bakım görevlerini yerine getirme araçlarıdır.

UVK Ultra Virus Killer ayrıca, en iyi bilinen kötü amaçlı yazılım temizleme araçlarını otomatikleştirme yeteneğine de sahiptir ve kendi otomatik üçüncü taraf uygulamalarınızı ve profesyonel raporlarınızı oluşturmanıza olanak tanır.

Yukarıda belirtildiği gibi, sistem güçlendirici aracı, eksiksiz bir kayıt defteri ve dosya sistemi temizleyicisidir. Geçersiz referansları denemek ve bulmak için kayıt defterinde yinelemeli olarak döngü yapmakla kalmaz, aynı zamanda her bir anahtarı ve değeri ayrı ayrı analiz eder, bir dosyaya veya başka bir kayıt defteri anahtarına / değerine işaret edip etmediğini ve karşılık gelen bir dizi olasılıkla geniş bir olasılıkla döngü oluşturduğunu tanımlar.

UVK Ultra Virus Killer’ın daha iyi araçlarından biri Smart uninstaller. Aynı anda birkaç programı kaldırabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca katılımsız modu destekler ve zorlamayı kaldırır. Belirtilen tüm özelliklerin tamamlayıcısı olarak, UVK Ultra Virus Killer ayrıca UVK Ultra Virus Killer günlüklerini analiz etmek ve bunlara dayalı komut dosyaları oluşturmak için tasarlanmış özel bir metin editörü de sunmaktadır.

* Programın bazı özellikler lisans gerektirmektedir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20