İçeriğe geç
Anasayfa - Password Safe 3.58.0

Password Safe 3.58.0

Password Safe programı ücretsiz bir şifre, hesap yönetim ve şifre güvenliği programıdır. İnternette kullandığınız hesap şifreleriniz çoğaldı; unutmaya ve karıştırmaya başladıysanız Password Safe yazılımı sayesinde güvenli bir ortamda saklama yapabilirsiniz. Password Safe uygulamasıyla şifreleriniz artık güvende!

Programın Dikkat Çekici Detayları

  • Güvenli ve basitleştirilmiş dijital hayatınıza başlayın
  • Ücretsiz açık kaynak yazılım
  • Birkaç dakika içinde yüklenir
  • Ünlü güvenlik teknoloji uzmanı Bruce Schneier tarafından tasarlandı
  • 4 milyondan fazla indirme

Yanıtın ister bir, ister yüzlerce olsun, Password Safe güvenli ve kolay bir şekilde (güvenli ve şifreli) bir kullanıcı adı / şifre listesi oluşturmanıza olanak tanır. Tüm yapmanız gereken, kullanıcı adınız / parola listenizin tamamını açmak ve erişmek için seçtiğiniz tek bir “Ana Parola” oluşturmak ve hatırlamaktır.

Güvenlik, kullanıcıyla başlar. Parolaların yazılı listelerini kâğıt parçalarına veya masaüstünüzdeki bir metin belgesine saklamak güvensizdir. Meraklı gözlerle (siber tabanlı ve insan) kolayca görülebilir. Aynı şifreyi çok çeşitli sistemlerde ve web sitelerinde tekrar tekrar kullanmak, bir kere bir şifre bulduğunda, tüm şifrelerinizi çözdüğü ve şimdi hayatınızın her alanına erişebildiği kabus senaryosunu yaratır. e-posta, perakende, finansal, iş).

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir