İçeriğe geç
Anasayfa - UltraSurf 21.32

UltraSurf 21.32

Ultrasurf kurulumsuz yapısıyla; indirip direk olarak çalıştırabileceğiniz bir VPN-Proxy programdır.

Kolay kullanımı ve ücretsiz olarak hizmet vermesiyle ön plana çıkan Ultrasurf ile yasaklı web sitelerine girebilir ve IP gizleme özelliğiyle (Proxy) güvenli internet gezintisi ve deneyimi elde edebilirsiniz. En son sürümünü indirebilirsiniz.

UltraSurf bir ‘Ultrareach Internet Corporation‘ ürünüdür. Başlangıçta; bu program Çin’deki internet kullanıcılarına özgürce ve güvenle internete girmeleri için yapılmıştır. Fakat daha sonra tüm dünya ülkelerinde çok sayıda indirilerek milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. UltraSurf (Son Sürümü), Internet sansürünü aşmak ve çevrimiçi gizliliği sağlamak için en popüler: ‘anti-sansür’ ve ‘pro-gizlilik yazılımı’ durumuna kısa sürede ulaşmıştır. Bir ayda ortalama 180 ülkeden milyonlarca benzersiz tekil kullanıcı bu programı indirip kullanmıştır.

Programının Önemli Özellikleri (Son Sürümü):

  • Gizlilik: İnternette online gizliliğinizi anonim olarak dolaşarak sağlayabilirsiniz. (IP adresinizi gizlemesi, tarayıcı geçmişini, çerezleri temizlemesi ve daha fazlası).
  • Güvenlik: Uçtan uça şifreleme sistemi vardır.
  • Özgürlük: Tüm yasaklı sitelere girip, özgür web dolaşımı ve program download sağlar.
  • Kullanım: Kaliteli bilgisayar programları arasında olan Program indirildikten sonra kurulum gerektirmeden sadece çalıştırılarak kolayca kullanılır. Hızlı bağlantı sağlar.

    Not: Programı illegal aktiviteler için kullanmanızı önermiyoruz.


Program Nasıl Kullanılır?

Programı indirip sıkıştırılmış dosyadan (.rar veya .zip dosyasından) dışarıya (masaüstüne) çıkarın ve çift tıklayın. Programın ana penceresi açılacak ve kendi otomatik bağlantı kurmaya çalışacaktır. Bağlantı sağlanınca, “başarılı olduğunu gösteren yazı” programın açılan ana penceresi altında İngilizce olarak belirtilecek (CONNECTED) ve otomatik olarak Web Tarayıcısı sayfası açılacaktır. Artık program çalışmaktadır. Bu kadar basit…


Aranan Kelimeler: ultrasurf, yasaklı sitelere giriş, 19.02, 21.32, vpn, proxy, ip gizleme, eski sürümleri, tüm sürümleri

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

1 Comment on this post

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir