İçeriğe geç
Anasayfa - Hotspot Shield 12.0.1

Hotspot Shield 12.0.1

Hotspot Shield ücretsiz proxy programı ile ‘yasaklı-engelli’ web sitelerine girebilirsiniz. Bunun dışında Hotspot Shield’ın esas önemli özelliği: yüksek güvenlik içermesi. Özellikle bankacılık işlemlerinizi yaparken, ortak ağlarda iken (havaalanı, kafeterya gibi) bu programı kullanmanız öneriliyor.

Hotspot Shield, IP adresinizi de gizlediği için; ardınızda iz bırakmaz ve güvenli ve gizli bir internet deneyimi yaşarsınız. Bu ücretsiz VPN sürümünde GB kotası, reklam gösterimi ve biraz hız sınırlamasına sahip. Sınırları kaldırmak için Hotspot programını satın almanız gerekiyor.

Aşağıda program üreticisi AnchorFree, Inc.’in Hotspot Shield ile ilgili özellik açıklamalarına bakabilirsiniz.

Hotspot Shield kullanmanın getirdiği avantajlar

 • Güvenli WiFİ Bağlantısı

  İsterseniz evde isterseniz de işte veya kalabalığın içinde olun İnternet’te güvenli bir şekilde gezinmek için İnternet bağlantısını güvenli hale getirin ve kişisel bilgilerinizi şifreleyin.

 • Anonim (Gizli) Gezinti

  Hotspot Shield VPN, internette anonim ve gizli bir şekilde gezinmek için size kolay ve güvenli bir yol sunuyor. Bu sayede, İnternet üzerinde kimse sizin ne yaptığınızı takip edemez ve izleyemez.

 • Yasaklı Sitelere Giriş

  Hotspot Shield VPN ile engelli ve sansürlü internet sitelerine hızlı bir şekilde erişin. Sosyal medyaya, oyunlara ve videolara güvenli erişim sağlayın.

 • Şu Ana Kadar 400 Milyon İndirme

  Dünyadaki milyonlarca kullanıcı güvenli, gizli ve kısıtlamasız internet erişimi için Hotspot Shield’a güveniyor. Hotspot Shield yazılımı, internet gezintinizi güvenli hale getirmek için gelişmiş şifreleme teknolojisini kullanır, ayrıca nerede olursanız olun dünyanın dört bir yanından favori içeriklerinize erişmenizi sağlarken kötü amaçlı yazılımları da algılar ve engeller. Virtual Private Network (VPN) uygulamamız ÜCRETSİZDİR, kurulumu hızlı, kullanımı kolaydır!

VPN’nin Avantajları

Gizlilik, Wi-Fi güvenliği, içeriğe kısıtlamasız erişim ve daha fazlasına sahip olun

 • İnternet sitelerinin engelini kaldırın
 • İnternette anonim (gizli) gezinmenin tadını çıkarın
 • Komple Wi-Fi güvenliğine erişin
 • Banka bilgilerinizi, şifrelerinizi ve indirdiğiniz dosyaları meraklı gözlerden koruyun

Genel Olarak VPN

VPN teknolojisi sayesinde önceden şifreleri kaldırılmış ağlar üzerinden şifreli verileri göndermeniz sağlanır. Size gizli ve güvenli İnternet gezintisi sağlamasının yanı sıra, Hotspot Shield VPN gibi VPN hizmetleri önemli diğer birçok avantajı da beraberinde getirir. İnternet proxy ayarlarıyla karşılaştırıldığında, VPN ayrıca daha iyi bir çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sağlar.

Hotspot Shield VPN, dünyada 400 milyondan fazla indirme ile en çok güvenilen VPN hizmetidir. Mac, Windows, iPhone/iPad ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Hotspot Shield VPN’in Avantajları

 • Hotspot Shield VPN ile YouTube, Facebook, Twitter gibi İnternet sitelerinin veya okuldaki, kütüphanedeki ya da ofisinizdeki İnternet sitelerinin erişim engelini kaldırın. Favori içeriklerinize erişebilmek için ağ yöneticiniz tarafından yapılan filtre ve güvenlik duvarları ayarlarını etkisiz hale getirebilirsiniz.
 • İnternet’te anonim (gizli) gezinti – Gizlilik ve güvenlik endişeleri nedeniyle İnternet’te anonim (gizli) olarak gezinmek isteyebilirsiniz. Hotspot Shield Ücretsiz VPN, anonim bir şekilde izlenmeden veya kimse tarafından gözlenmeden çevrimiçi faaliyetlerinizi yürütebilmeniz için bilgisayarınız ve sunucularımız arasında şifreli bir tünel oluşturur.
 • IP adresinizi gizleyin – İnternet, spamcılar, meraklılar ve hackerlerle dolu. Çevrimiçi faaliyetlerinizi sessizce izliyor ve en ummadığınız zamanda kredi kartı bilgileri ve şifreleriniz gibi hassas verilerinizi çalıyorlar. İnternet’e Hotspot Shield aktifken girerseniz, gerçek IP adresinizi maskelemek ve internette anonim (gizli) bir şekilde gezinmek için ABD’den yeni bir IP adresi alıyorsunuz.
 • Gizli ve güvenli gezinti – VPN, gelişmiş seviye çevrimiçi güvenlik sunuyor. Hotspot Shield VPN ile internete her bağlandığınızda, şifrelerinizi, finansal işlemlerinizi ve anlık mesajlarınızı da içeren verileriniz güvence altına alınıyor ve şifreleniyor. Ayrıca, kişisel bilgileriniz de İnternet’teki casuslardan gizleniyor.
 • Wi-Fi güvenliği – Mahallenizdeki Starbucks gibi herkese açık bir Wi-Fi noktasından İnternet’e bağlanıyorsanız, bu ağdaki herkes İnternet’te gerçekleştirdiğiniz faaliyetleri izleyebilir. Nereden bağlandığınızdan bağımsız olarak kişisel bir VPN, İnternet’teki gezintileri güvence altına alır ve bu bağlamda özel verileriniz daha özel kalır.
 • Kötü amaçlı yazılım koruması – Hotspot Shield VPN kötü amaçlı yazılım içerdiği bilinen internet sitelerini ziyaret ederseniz sizi uyarır ve sonrasında siteyi engeller. 3,5 milyondan fazla kötü amaçlı yazılımı, e-dolandırıcılık ve spam sitesini algılayarak cihazınıza erişmelerini engeller.
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20