İçeriğe geç
Anasayfa - TunnelBear 4.7.2.0

TunnelBear 4.7.2.0

TunnelBear internet’e  güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan abonelik sistemine dayanan sanal özel ağ (VPN) hizmeti programıdır. TunnelBear, ücretsiz ve Türkçe olarak; acemi kullanıcılar da dahil olmak üzere herkese mükemmel bir hizmet sunan iyi tasarlanmış, hızlı bir VPN sağlayıcısıdır.

‘TunnelBear’ Windows PC İçin Önemli Özellikleri

Gizli olarak göz atma: Verilerinizi güven altına alın ve IP adresinizi proxy arkasında gizleyin.
İzleyicileri engelle: Yaptığınız her şeyi izleyen reklamlar, analizler, komut dosyaları, sosyal düğmeler dahil olmak üzere web sitesi izleyicilerini engelleyin.
Sansürü Atlatın: TunnelBear sizi sansüre ve engellenen sitelere yönlendirebilir.

TunnelBear bir 128bit OpenVPN bağlantısı sağlar. Bu 256bit kadar iyi olmamasına rağmen, bağlantı hızlarını optimize etmeye yardımcı olur. IOS cihazlar için TunnelBear IPSec kullanır. Bu, Apple cihazlarda daha uyumludur. Ayrıca kimliğinizi daha da korumak için paylaşılan IP’leri kullanır.

TunnelBear ile çalışmaya başlamak için uygulamayı indirin, kullanıcı adı ve şifre ile kaydolarak programı kullanmaya başlayın. Abonelik hizmetlerinden birini kullanmak isterseniz, daha fazla ayrıntı sağlamanız gerekecektir.

Genel olarak, TunnelBear mükemmel bir hizmet sunuyor. En hızlı VPN sağlayıcısı değildir, ancak gizlilik konusunda endişe duyan ortalama bir PC kullanıcısı için, TunnelBear gibi bir VPN hizmetinin kullanılması kesinlikle önerilir.


Hizmetin ücretsiz sürümü 500MB veri sağlar (Twitter’da Tunnel Bear hizmetini tanıtırsanız kotanız yükseltilir).

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20