İndirme ayrıntıları

Driver Booster programı ile bilgisayarınızdaki donanımlara ait sürücü yazılımlarını aratabilirsiniz. Eksik olan yada güncellenmesi gereken sürücüleri program vasıtasıyla indirip yükleyebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Driver Bulma ve Güncelleme Programı (Driver Booster Free)

Bilgisayarınızdaki donanımlara ait sürücüler güncel olmadığı takdirde performans sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sebeple güncel bir PC her zaman daha iyi bir performans sunmaktadır.

IOBit'ten Driver Booster Free 8, sisteminizi daima güncel tutacak gerçekten kullanışlı bir araçtır. Sisteminizi kurulduktan sonra otomatik olarak tarar ve size bilgisayar sürücülerinin yaşları ve değiştirilmesi gerektiğinde ilgili bilgileri içeren kapsamlı bir listesini sunar. Eğer değiştirilmeleri gerekiyorsa, Driver Booster Free 8, doğru sürücüyü kendi veri tabanından temin edebilir ve zahmetsizce kurabilir.

Yeni interaktif arayüzü ve 1.000.000 'den fazla sürücü ve oyun bileşenini destekleyebilen büyük ölçüde genişletilmiş veritabanı ile Driver Booster Free 8, kullanımı kolay ama güçlü bir sürücü güncelleyicisidir.

Sadece 1 tıklama ile Driver Booster Free 8 ile güncel olmayan - hatalı - eksik sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi her zaman kolayca ve doğru bir şekilde güncel tutabilirsiniz. Özellikle, Driver Booster Free 8, PC'niz boştayken sürücüleri ve bileşenleri otomatik olarak yükler. Ayrıca, gelişmiş sıkıştırma teknolojisi, break-point özgeçmiş teknolojisi, otomatik yeniden deneme mekanizması ve SSL Protokolü'nün size daha hızlı, daha pürüzsüz ve daha güvenli bir sürücü indirme ve yüklemesi vaat edebileceğini belirtmek gerekir.

Basitçe söylemek gerekirse, Driver Booster Free 8, sisteminizin uyumluluğunu ve istikrarınızı arttırmak ve zaman ve çabadan tasarruf etmek için cihaz sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi güncel tutmanın en kolay yolunu sunar.

Acemi kullanıcıların bile kolayca kullanabileceği temiz bir arayüze sahiptir. Güncel olmayan sürücüleri otomatik olarak algılayabilir ve daha sonra bunları tek bir tıklama ile değiştirebilir.bDriver Booster Free 8, Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10'u destekler.

Driver-Booster-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-02-03
Son Değişiklik 2022-06-16
Sürüm
Boyut 25.19 MB
Değerlendirme
(1 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 349
Lisans Ücretsiz
Dil Türkçe