İçeriğe geç
Anasayfa - Driver Booster Free 10.4.0

Driver Booster Free 10.4.0

Driver Booster programı ile bilgisayarınızdaki donanımlara ait sürücü yazılımlarını aratabilirsiniz. Eksik olan yada güncellenmesi gereken sürücüleri program vasıtasıyla indirip yükleyebilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Driver Bulma ve Güncelleme Programı (Driver Booster Free)

Bilgisayarınızdaki donanımlara ait sürücüler güncel olmadığı takdirde performans sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sebeple güncel bir PC her zaman daha iyi bir performans sunmaktadır.

IOBit’ten Driver Booster Free 10, sisteminizi daima güncel tutacak gerçekten kullanışlı bir araçtır. Sisteminizi kurulduktan sonra otomatik olarak tarar ve size bilgisayar sürücülerinin yaşları ve değiştirilmesi gerektiğinde ilgili bilgileri içeren kapsamlı bir listesini sunar. Eğer değiştirilmeleri gerekiyorsa, Driver Booster Free 10, doğru sürücüyü kendi veri tabanından temin edebilir ve zahmetsizce kurabilir.

Yeni interaktif arayüzü ve 1.000.000 ‘den fazla sürücü ve oyun bileşenini destekleyebilen büyük ölçüde genişletilmiş veri tabanı ile Driver Booster Free 10, kullanımı kolay ama güçlü bir sürücü güncelleyicisidir.

Sadece 1 tıklama ile Driver Booster Free 10 ile güncel olmayan – hatalı – eksik sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi her zaman kolayca ve doğru bir şekilde güncel tutabilirsiniz. Özellikle, Driver Booster Free 10, PC’niz boştayken sürücüleri ve bileşenleri otomatik olarak yükler. Ayrıca, gelişmiş sıkıştırma teknolojisi, break-point özgeçmiş teknolojisi, otomatik yeniden deneme mekanizması ve SSL Protokolü’nün size daha hızlı, daha pürüzsüz ve daha güvenli bir sürücü indirme ve yüklemesi vaat edebileceğini belirtmek gerekir.

Basitçe söylemek gerekirse, Driver Booster Free, sisteminizin uyumluluğunu ve istikrarınızı arttırmak ve zaman ve çabadan tasarruf etmek için cihaz sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi güncel tutmanın en kolay yolunu sunar.

Acemi kullanıcıların bile kolayca kullanabileceği temiz bir arayüze sahiptir. Güncel olmayan sürücüleri otomatik olarak algılayabilir ve daha sonra bunları tek bir tıklama ile değiştirebilir. Driver Booster Free, Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10-11’i destekler.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir