İçeriğe geç
Anasayfa - Acrylic Wi-Fi Home 4.5.7716.24042

Acrylic Wi-Fi Home 4.5.7716.24042

Wi-Fi internet bağlantınızda yavaşlama, kopma ve çeşitli sorunlarla karşılaşmaya başladıysanız Acrylic Wi-Fi Home programını denemenizde yarar var. Bu tip sorunların bir sebebi de sizin Wi-Fi kanalınızın yakınlardaki diğer Wi-Fi ağları ile aynı olmasındandır.

Etrafınızdaki Wi-Fi Bağlantılarının Kanal Numaralarını Görün…

Acrylic Wi-Fi Home ile etrafınızdaki ağları tarama yapar ve onların hangi kanalları kullandıklarını görebilirsiniz. Ardından yapacağınız Wi-Fi kanal numaranızı değiştirmek olacaktır. Aynı kanalı kullanan, birbirine yakın ağlar maalesef internet yavaşlama ve kopma gibi sorunlara neden olmaktadır. Kanalınızı değiştirmek için modem arayüzüne girmeniz gerekmektedir. Örneğin: 192.168.1.1 / 192.168.2.1 gibi adresleri web tarayıcınıza direk girerek ulaşabilirsiniz.

Acrylic Wi-Fi Home, Windows altında monitör modunu destekler ve bu şekilde Wi-Fi ağınızla etkileşimde bulunan wifi cihazları hakkında bilgi edinebilir.

Uygulama yerel kablosuz erişim noktalarını ve cihazlarını tanımlayabilir ve SSID, MAC Adresi, Satıcı, RSSI, kanal, 802.11 (a / b / g / n / ac) dahil olmak üzere ayrıntıları listeleyen bir tablo görüntüleyecektir. Güvenlik detayları (WEP / WPA / WPA2 / WPS) ve bunların ne zaman göründüğü ile ilgili verilerdir.

Genel Özellikleri:

  • Erişim noktaları: Wi-Fi ağları bilgisi ve bağlı kullanıcılar.
  • Kanallar: 2.4Ghz ve 5Ghz’de kanallar üzerinden Wi-Fi kanallı tarayıcı ve Wi-Fi ağları.
  • Şifreler: Wi-Fi şifreleri ve varsayılan WPS Tuşları.
  • Güvenlik: WEP, WPA, WPA2 ve Enterprise (802.1X) Wi-Fi ağları için ağ kimlik doğrulaması ve güvenlik bilgileri.
  • Sinyal seviyesi: Wi-Fi kanalları ve algılanan cihazlar için sinyal kalitesi çizelgeleri.
  • Envanter: Bilinen Wi-Fi cihazlarını adlandırın.

Genel olarak, Acrylic Wi-Fi Home derinlemesine Kablosuz ağ izleme sağlayan güvenilir ve kullanıcı dostu bir araçtır. Arayüz biraz karmaşık olmasına rağmen, uygulama oldukça iyi bir performans sergiliyor ve çevrenizdeki tüm aktif kablosuz cihazlar, paket etkinliği ve kablosuz ağınıza kimin bağlı olduğu hakkında bilgi verebiliyor.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir