İçeriğe geç
Anasayfa - Advanced IP Scanner 2.5.3850

Advanced IP Scanner 2.5.3850

Genel olarak, Advanced IP Scanner hızlı, sağlam ve kullanımı kolay bir IP tarayıcısıdır. Ağınızdaki tüm bilgisayarları bulabilir ve HTTP, HTTPS, FTP veya paylaşılan klasörler gibi çeşitli kaynaklarına kolay erişim sağlar. Uygulama, tüm uzmanlık düzeyindeki kullanıcılar tarafından gezinilebilen basit ve sezgisel bir arayüzle tasarlanmıştır.

Advanced IP Scanner (Gelişmiş IP Tarayıcı), kullanıcı dostu bir arayüze sahip ücretsiz, hızlı ve güçlü bir ağ tarayıcısıdır.

Birkaç saniye içinde, Advanced IP Scanner, kablolu veya kablosuz yerel ağınızdaki tüm bilgisayarları bulabilir ve bağlantı noktalarının taranmasını gerçekleştirebilir. Uygulama tüm ağ cihazlarını tarar ve paylaşımlı klasörlere ve FTP sunucularına erişmenizi sağlar. Bilgisayarların uzaktan kontrolünü sağlar (RDP ve Radmin ile) ve hatta bilgisayarları uzaktan kapatabilir.

Program çeşitli ağ kaynaklarına kolay erişim sağlar. Ayrıca, Wi-Fi ağınızdaki tüm IP adreslerini de algılamanıza olanak tanır. Uzak bilgisayar kapatma özelliği, uzaktaki herhangi bir bilgisayarı veya Windows çalıştıran bilgisayar grubunu kapatmanızı sağlar. Ağ kartları Wake-On-LAN işlevini destekliyorsa, bu makineleri Gelişmiş IP Tarayıcıyı kullanarak uzaktan da uyandırabilirsiniz.

Genel Özellikler şunlardır:

  • Hızlı ağ taraması.
  • MAC adres tespiti.
  • Uzaktan erişim.
  • Favori oluştur.
  • Uzaktan Uyandırma-LAN.
  • Paylaşılan klasörlere ve FTP sunucularına kolay erişim.
  • RDP ve Radmin ile uzaktan kumanda.

Advanced IP Scanner ayrıca RDP kaynaklarını taramanıza ve bunları program içinden doğrudan erişmenize izin verir. Ayrıca seçilen bir bilgisayarda ping, tracert ve SSH komutlarını da çalıştırabilirsiniz.

Gelişmiş IP Tarayıcı da Radmin uzaktan kontrol yazılımı ile derinden entegre edilmiştir. Advanced IP Scanner, ağınızı taramanızı ve Radmin Server çalıştıran tüm bilgisayarları bulmanızı ve bir tıklama ile bunlardan birine bağlanmanızı sağlar. Radmin Server çalıştıran uzak bir makineye erişebilmek için ücretsiz Radmin Viewer’ in PC’nize yüklenmesi gerekir. Radmin ile uzak PC’ye “Tam Denetim”, “Dosya Aktarımı” ve “Telnet” modlarında erişebilirsiniz.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir