İçeriğe geç
Anasayfa - Hamachi 2.3.0.78

Hamachi 2.3.0.78

Hamachi programı ile isteğinize bağlı sanal özel ağlar oluşturabilirsiniz. LogMeIn (Hamachi), LAN benzeri ağları güvenli bir şekilde genişletmenizi sağlayan, barındıran bir VPN hizmetidir. İndirip kurarak; ekiplerinizi, mobil çalışanlarınızı ve oyuncu arkadaşlarınızı dakikalar içerisinde kolayca ekleyip-dağıtarak kendi ağınızı kurabilirsiniz. İşinizi kolayca yapabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Hamachi ile doğrudan güvenli iletişim için kendi sanal ağını bir Internet bağlantısı ile iki veya daha fazla bilgisayar arasında düzenleyebilirsiniz. Hamachi ile bilgisayarlara uzaktan erişim sağlayabilir, ağ üzerinde oyun oynayabilir (multiplayer oyunları sanki hepiniz bir internet Cafe’deymis gibi kolayca oynayabilirsiniz), dosya paylaşımı yapabilir, mesajlaşabilirsiniz. Özel Web veya FTP sunucuları çalıştırmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Hızlı, güvenli ve basittir. Ayrıca ücretsiz ve Türkçe dil desteğine de sahiptir.

Web Tabanlı Yönetim

İsteğe bağlı ağ Sanal ağları ihtiyaç duyduğunuz anda isteğe bağlı olarak oluşturun ve yönetin.

Ağları yönet ve geri yükle

Son kullanıcılar için sanal ağları web üzerinden herhangi bir yerden bir fare tıklamasıyla yönetin ve geri yükleyin.

Merkezi yazılım dağıtımı

Siteye gitmeden hızlı ve kolay bir şekilde sanal ağ istemci yazılımını yeni bilgisayarlara sunun.

Katılımsız erişim

LogMeIn’i ağa bağlı bilgisayarların arka planında çalıştırın, böylece katılımsız olduklarında bile her zaman erişebilirsiniz. Standart, Premium ve Çok ağlı abonelikler ile kullanılabilir.

Anında ve Yönetilen Ağlar İçin Çoklu Seçenek

Ağ geçidi sanal ağı

Güvenlik duvarlarını veya ağ yönlendiricilerini değiştirmeden uzaktaki kullanıcılara merkezi bir LogMeIn Hamachi ağ geçidinden özel ağınıza / LAN’ınıza güvenli erişim sağlayın.

Hub ve sanal ağ iletişimi

Güvenlik duvarlarını veya ağ yönlendiricilerini değiştirmeden, uzaktaki kullanıcılara herhangi bir konumdan ağınızdaki belirli bilgisayarlara güvenli erişim sağlayın.

Ağ örgüsü

Uzaktan makinelerin birbirine doğrudan bağlanmasına olanak tanıyan basit, sanal, ağ ağını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları ağ kaynaklarına temel ağ erişimi sağlar.

Gömülü Güvenlik

Şifreli iletişim

Herkese açık ve özel ağlar üzerinden AES 256 bit şifreleme kullanarak güvenli iletişim.

Merkezi erişim kontrolleri

Şifre yönetimi, ağ kimlik doğrulaması, ağ kilitleme ve sürekli ağ üyeliği dahil olmak üzere ağ erişimini ve kullanımını kontrol edin.

Ağ / istemci konfigürasyon yönetimi

Tam, kısıtlı ve minimum istemci arayüz modları desteği ile bireysel ağlar ve istemciler için varsayılan ayarları yapılandırın.

Kurulumu kolay! Yönetmesi kolay!

Mobil kullanıcılara güvenli LAN benzeri ağ bağlantısı sağlayan LogMeIn Hamachi ile Web üzerinden her yerde, isteğe bağlı olarak dağıtılmış ekipleri genişleten LogMeIn Hamachi ile sanal ağları kolayca oluşturun, yönetin ve sürdürün.


NOT: Kurulum sırasında FREE seçeneği ile ücretsiz kurulum yapabilirsiniz.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir