İçeriğe geç
Anasayfa - Connectify Hotspot 2021

Connectify Hotspot 2021

Connectify Hotspot programı ile, bilgisayarınızı Wi-Fi Hotspot‘una dönüştürebilir ve bilgisayarınızdaki internetinizi tüm cihazlarınızla paylaşabilirsiniz. Connectify Hotspot, ağınızdaki bağlantılarınızı yönetmeyi kolaylaştıran, anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Connectify Hotspot programı indirilip kurulduktan sonra, yapılandırma işlemi çok hızlı bir şekilde yapılabilir. Connectify Hotspot programını çalıştırdıktan sonra adı, şifreyi, kullanmak istediğiniz Wi-Fi cihazını, güvenlik modunu ve internet paylaşımını etkinleştirmek istediğinizi seçmenizi isteyecektir.

Uygulama ağınıza bağlı tüm cihazları keşfetmenize olanak tanır, böylece kablosuz ağınız üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Uygulama, sisteminizle eşleştirilen cihazlardan paylaşılan kaynakları keşfetme yeteneği gibi bazı güzel özelliklere sahiptir.

Genel olarak, bağlantı noktası iyi performans gösterir ve sağlam bir özellik listesine sahiptir. Uygulama acemi kullanıcılar için bile kolayca indirilip kurmak ve kullanmak için çok kolaydır.

Uygulamanın Pro ve Max sürümlerine geçerseniz “Wi-Fi tekrarlayıcı modu, köprüleme modu ve 3G, 4G ve bağlı bağlantıları paylaşma yeteneği” gibi temel işlevlerden daha fazlasını kullanabilirsiniz

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20