İçeriğe geç
Anasayfa - DriverUpdate (SlimDrivers) 5.8.16.84

DriverUpdate (SlimDrivers) 5.8.16.84

DriverUpdate (SlimDrivers), açık, basit ve anlaşılması kolay bir arayüz ile güçlü ve kapsamlı tarama teknolojisini birleştiren bir sürücü yönetim aracıdır. DriverUpdate (SlimDrivers), bilgisayarınızı tarayarak ve ardından kaç sürücü ve güncellemenin eksik / kullanılabilir olduğunu bildirerek çalışır. Hızlı bir kayıt işleminden sonra eksik sürücüleri manuel olarak indirebilirsiniz.

DriverUpdate (SlimDrivers) Özellikleri

  • Bilgisayarınızı eksik, bozuk veya güncel olmayan sürücüler için tarar.
  • Güncellenen sürücüleri manuel olarak indirebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızı maksimum kararlılığa geri yükleyebilirsiniz.

DriverUpdate (SlimDrivers) ayrıca, sürücülerinizi güncelledikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önemli olduğunu kanıtlayan bir yedekleme ve geri yükleme işlevine de sahiptir. Araç ayrıca, yeniden yükleme amacıyla sürücülerinizin bir kopyasını oluşturmak için de kullanışlıdır, yani bilgisayarınızı biçimlendirirseniz. DriverUpdate (SlimDrivers) ayrıca bir sürücü kaldırma yardımcı programıyla birlikte gelir.

Genel olarak, DriverUpdate (SlimDrivers), sürücü güncellemelerini etkili bir şekilde indirebilen ücretsiz bir sürücü bakım aracıdır. Uygulama, tarama planlama ve yedekleme ve geri yükleme özellikleri gibi bazı iyi araçlara sahiptir. Olumsuz yanı, DriverUpdate (SlimDrivers)’ın sizi yeni sürücülerinizi kurduktan sonra yeniden başlatmaya zorlamasıdır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20