İndirme ayrıntıları

SlimDrivers, açık, basit ve anlaşılması kolay bir arayüz ile güçlü ve kapsamlı tarama teknolojisini birleştiren bir sürücü yönetim aracıdır. SlimDrivers, bilgisayarınızı tarayarak ve ardından kaç sürücü ve güncellemenin eksik / kullanılabilir olduğunu bildirerek çalışır. Hızlı bir kayıt işleminden sonra eksik sürücüleri manuel olarak indirebilirsiniz. Ücretsiz sürümüdür.

Özellikleri

  • Bilgisayarınızı eksik, bozuk veya güncel olmayan sürücüler için tarar.
  • Güncellenen sürücüleri manuel olarak indirebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızı maksimum kararlılığa geri yükleyebilirsiniz.

SlimDrivers ayrıca, sürücülerinizi güncelledikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önemli olduğunu kanıtlayan bir yedekleme ve geri yükleme işlevine de sahiptir. Araç ayrıca, yeniden yükleme amacıyla sürücülerinizin bir kopyasını oluşturmak için de kullanışlıdır, yani bilgisayarınızı biçimlendirirseniz. SlimDrivers ayrıca bir sürücü kaldırma yardımcı programıyla birlikte gelir.

Genel olarak, SlimDrivers, sürücü güncellemelerini etkili bir şekilde indirebilen ücretsiz bir sürücü bakım aracıdır. Uygulama, tarama planlama ve yedekleme ve geri yükleme özellikleri gibi bazı iyi araçlara sahiptir. Olumsuz yanı, SlimDrivers'ın sizi yeni sürücülerinizi kurduktan sonra yeniden başlatmaya zorlamasıdır.

slimdrivers
Bilgiler
Eklenme 2021-03-10
Son Değişiklik 2021-06-07
Sürüm
Boyut 1.05 MB
Değerlendirme
(2 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 105
Lisans Ücretsiz
Dil İngilizce
Joomla SEF URLs by Artio