İçeriğe geç
Anasayfa - Driver Turbo 3.3.0.0

Driver Turbo 3.3.0.0

Driver Turbo, 200.000’den fazla aygıt sürücüsüne erişmenizi sağlayan kapsamlı bir sürücü tarama ve güncelleme uygulamasıdır. Driver Turbo, PC donanımınızda uzman taramaları yapabilir, bozuk, eski ve eksik cihaz sürücülerini arayabilir ve daha sonra herhangi bir ek görev üstlenmek konusunda endişelenmenize gerek kalmadan gerekli onarımları gerçekleştirebilir.

Driver Turbo İle Tüm Sürücülerinizi Tespit Edin, Yükleyin ve Güncelleyin

Driver Turbo, PC markanızı ve modelinizi, kullandığınız işletim sistemini ve bilgisayarınıza bağlı tüm donanım aygıtlarını doğru hassasiyetle algılayabilir. Driver Turbo, maksimum performans sağlamak için sisteminize özgü doğru sürücülerle sisteminizi otomatik olarak günceller.

Genel Özellikleri:

  • Sezgisel kullanıcı arayüzü.
  • Sürücü yedeği alma.
  • Hızlı sürücü güncellemesi.
  • Kolay kullanım.
  • Çok geniş sürücü veri tabanı.

Bazı özellikler uygulamanın ‘kayıtsız’ sürümünde mevcut değildir. Driver Turbonun ücretsiz sürümü hangi sürücülerin bozuk, eksik, güncel ve hangi sürücülerin güncellenmesi gerektiğini taramanıza ve tanımlamanıza olanak tanır. Kayıtlı versiyon ise eski sürücüleri güncellemenize, eksik sürücüleri yüklemenize ve cihaz hatalarını düzeltmenize izin verir.

Driver Turbo İle İlgili Diğer Açıklamalar

Hızlı Sürücü Güncellemeleri

Turbo sürücü indirme-güncelleme, size sadece zaman kazandırmakla kalmaz, ayrıca tüm sisteminizi, bilgisayarınıza uygun doğru sürücülerle güncelleyecektir.

İleri teknoloji

Sürücü tarama endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Driver Turbo, sisteminizdeki her aygıt sürücüsü için doğru ve en güncel sürücüyü bulmayı garanti eder.

Büyük Veri tabanı

Bilgisayarınız ve bağlı cihazlarınız için en güncel sürücüleri almanızı sağlamak için 200.000’den fazla aygıt sürücüsü içeren büyük bir veri tabanı bulunmaktadır.

Otomatik Sürücü Yedekleme

Sürücünüzü tekrar kaybetme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Driver Turbo, indirdiğiniz sürücülerinizin tam yedeklemesini veya kopyasını almanızı sağlayan dahili bir sihirbaz özelliğine sahiptir.

% 100 Kolay Kullanımı

Güvenli Sürücüleri indirmek ve güncellemek, Driver Turbonun gelişmiş teknolojiyi kullanan kullanıcı dostu arayüzü ile daha da kolaylaştı. Driver Turbo% 100 güvenli, kullanımı kolay ve güvenilirdir.

Premium Service

Driver Turbo, yazılım ürünümüz için en iyi müşteri memnuniyetini sağlamaya kendini adamıştır. Driver Turbo, bilgisayar uzmanlarından oluşan bir ekipten ücretsiz teknik destek sunmaktadır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir