İçeriğe geç
Anasayfa - Viber Windows 22.8.1.0

Viber Windows 22.8.1.0

Viber, akıllı telefonunuzda veya PC’nizde kullanabileceğiniz popüler ücretsiz Voice-over IP mesajlaşma servisi ve Skype alternatifidir. Viber PC istemcisi, mobil uygulamanın rahatlığını verir ve cep telefonunuza sahip olmadığınızda bile bağlı kalabilmeniz için onu PC’nize getirir. Ayrıca, kişilerinizle iletişim kurarken iş ve çoklu görevlere devam etmeyi de kolaylaştırır.

Viber’i ‘Windows, MacOS, Android ve IOS’ İçin İndirebilir ve Kullanabilirsiniz

Viber, global olarak en popüler çapraz platform / çapraz cihaz mesajlaşma servisinin başlığı için WhatsApp ile rekabet ediyor. Viber / WhatsApp ve Skype arasındaki önemli fark, yalnızca skype kişileriniz değil, servisi de kullanan tüm cep telefonu kişilerinizle iletişim kurabilmenizdir. Sesli arama, sohbet etme, uygulama yüklü olan herhangi bir telefon rehberinize SMS, resim ve video gönderme. Aynı anda kişilerinizin 100 tanesine kadar görüntülü görüşme bile yapabilirsiniz!

Viber’i Windows PC’nizde kullanmak için öncelikle cep telefonunuza (Android, iPhone, Blackberry, Symbian ve Windows Phone uygulamaları kullanılabilir) Viber yüklemeniz gerekir. Sonra Windows masaüstü istemcinizi PC’nize yükleyin ve kişilerinizi 2 cihazda senkronize etmek için oturum açın. Daha sonra bitti, hiçbir ücret ödemeden kalbinizin içeriğine seslenin ve sohbet edin.

Başka VoIP kullanıcılarını (doğrudan sabit hatlar ve cep telefonları) aramak isterseniz Viber Out özelliğini kullanabilirsiniz. Viber hesabınıza kredi ekleyerek Viber Out’ı kullanabilirsiniz. Kötü bir internet bağlantısına sahip bir bölgede değilseniz, arama kalitesi genellikle mükemmeldir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir