e
sv
EssentialPIM logo

EssentialPIM 11.1.10

Loading...
Loading...
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiAstonsoft Ltd.
  • İşletim Sistemi Windows

Son Güncelleme Tarihi: Kasım 4, 2022


EssentialPIM, tüm önemli bilgilerinizi bilgisayarınızda tek ve güvenli bir yerde saklamanızı sağlayan zengin özelliklere sahip bir kişisel bilgi yönetimi yardımcı programıdır. Birden fazla cihazda ve bulut uygulamalarında randevuları, görevleri, notları, kişileri, şifre girişlerini ve e-posta mesajlarını yönetmenizi sağlar.

EssentialPIM, ücretsiz bir kişisel bilgi yönetimi programıdır.

EssentialPIM, bilgilerinizi birkaç dakika içinde yönetmeye başlamanızı sağlayan esnek ve sezgisel bir uygulamadır. Verilerinizin kontrolünü aldığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak için kapsamlı içeri alma, dışarı aktarma ve senkronizasyon özellikleri vardır.

Uygulamayı kurduktan sonra, düzgün düzenlenmiş bir yapıya sahip, keskin bir arayüz gösterilmektedir. Uygulamanın nasıl çalıştığına dair bir fikir vermek için görüntülenen birkaç örnek veri kümesi vardır.

EssentialPIM, randevular, yapılacaklar listesi ve notlar oluşturmanıza izin verir. Randevularla başlangıç ​​ve bitiş zamanını, süresini ve konumunu belirleyebilirsiniz. Bir öncelik, tamamlama durumu, kategori, notlar, hatırlatıcılar ve tekrarlama modu da ekleyebilirsiniz. Yapılacaklar benzer şekilde oluşturulabilir ve düzenlenebilir. Notlar için, standart metin formatlama seçenekleri sunar, böylece çalışmalarınıza resim, köprü, masaüstü ve sembol vb. eklemenizi sağlar.

Genel olarak, becerikli ve sezgisel bir veri düzenleyicisidir. Düşük CPU ve RAM kullanarak, iyi bir tepki süresine ve sistem performansı üzerinde minimum bir etkiye sahiptir. Ayrıca, takvimi renklendirmek, veri tabanınızı korumak ve Microsoft Outlook ile verileri senkronize etmek gibi bazı gerçekten temiz özelliklere de sahiptir. Yani, ücretsiz ve çok yönlü bir kişisel bilgi yönetimi programı arıyorsanız, EssentialPIM iyi bir seçimdir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478