İçeriğe geç
Anasayfa - EssentialPIM 11.2.4

EssentialPIM 11.2.4

EssentialPIM, tüm önemli bilgilerinizi bilgisayarınızda tek ve güvenli bir yerde saklamanızı sağlayan zengin özelliklere sahip bir kişisel bilgi yönetimi yardımcı programıdır. Birden fazla cihazda ve bulut uygulamalarında randevuları, görevleri, notları, kişileri, şifre girişlerini ve e-posta mesajlarını yönetmenizi sağlar.

EssentialPIM, ücretsiz bir kişisel bilgi yönetimi programıdır.

EssentialPIM, bilgilerinizi birkaç dakika içinde yönetmeye başlamanızı sağlayan esnek ve sezgisel bir uygulamadır. Verilerinizin kontrolünü aldığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak için kapsamlı içeri alma, dışarı aktarma ve senkronizasyon özellikleri vardır.

Uygulamayı kurduktan sonra, düzgün düzenlenmiş bir yapıya sahip, keskin bir arayüz gösterilmektedir. Uygulamanın nasıl çalıştığına dair bir fikir vermek için görüntülenen birkaç örnek veri kümesi vardır.

EssentialPIM, randevular, yapılacaklar listesi ve notlar oluşturmanıza izin verir. Randevularla başlangıç ​​ve bitiş zamanını, süresini ve konumunu belirleyebilirsiniz. Bir öncelik, tamamlama durumu, kategori, notlar, hatırlatıcılar ve tekrarlama modu da ekleyebilirsiniz. Yapılacaklar benzer şekilde oluşturulabilir ve düzenlenebilir. Notlar için, standart metin formatlama seçenekleri sunar, böylece çalışmalarınıza resim, köprü, masaüstü ve sembol vb. eklemenizi sağlar.

Genel olarak, becerikli ve sezgisel bir veri düzenleyicisidir. Düşük CPU ve RAM kullanarak, iyi bir tepki süresine ve sistem performansı üzerinde minimum bir etkiye sahiptir. Ayrıca, takvimi renklendirmek, veri tabanınızı korumak ve Microsoft Outlook ile verileri senkronize etmek gibi bazı gerçekten temiz özelliklere de sahiptir. Yani, ücretsiz ve çok yönlü bir kişisel bilgi yönetimi programı arıyorsanız, EssentialPIM iyi bir seçimdir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir