İçeriğe geç
Anasayfa - WhatsApp 2.2323.4

WhatsApp 2.2323.4

WhatsApp’ın Windows İçin İndirilebilir Sürümü

WhatsApp, bir süredir var olan ünlü bir mesajlaşma servisidir. Bu sürümü Windows için indirilebilir / kurulabilir sürümüdür. Web üzerinden kullanılabilinmesine rağmen, WhatsApp hem Windows hem de Mac OS X platformları için bir masaüstü uygulaması yaptı ve kullanıma sundu. Yeni uygulama temelde telefonunuzun bir uzantısı olarak çalışır; “cihazınızdan mesaj ve konuşmaları yansıtır”.

WhatsApp Windows İçin

WhatsApp’ın bu yeni masaüstü sürümü, bazı kullanıcılar için harika olacak çünkü artık web tarayıcınızda herhangi bir yer kaplaması gerekmiyor.  Uygulamanın masaüstü sürümünü kullanmak, uygun yerel masaüstü bildirimleri ve daha iyi klavye kısayolları gibi avantajlarla birlikte gelir. WhatsApp uygulaması telefonunuzda ve Windows 8 veya sonraki sürümlerinde masaüstünüzde yüklü ve çalışıyor olmalıdır.

WhatsApp’ın masaüstü sürümünü kullanmak kolaydır; Uygulamayı indirip yükledikten hemen sonra, WhatsApp’ı (WhatsApp’ı açın, Menü ‘ye tıklayın ve WhatsApp Web’i seçin) kullanarak telefonunuzdaki QR kodunu ekrana taramanız yeterlidir. Daha sonra, tanındığı anda, masaüstü uygulaması hesabınıza bağlanır.

Masaüstü uygulamasının mesajları senkronize etmek için mobil cihazınızı kullanması nedeniyle, aşırı veri kullanımından kaçınmak için Wifiye bağlı olduğundan emin olmanız en iyisi olacaktır.


WhatsApp Windows için indirilebilir sürümü

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20