İçeriğe geç
Anasayfa - Android Transfer for PC 3.6.11.78

Android Transfer for PC 3.6.11.78

Android telefon, tablet ve diğer cihazlarınızı PC’nize kolayca bağlayarak pek çok işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Resim, müzik, APP, dosyalar vb.leri kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Android Transfer for PC ücretsiz ve kolay bir kullanıma sahiptir.

Android Transfer for PC (PC için Android Transfer), Android’inizi karmaşık bir araçla erişmenize gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde yönetebileceğiniz çok kullanışlı bir araçtır. Android için “Android Transfer” ile, ihtiyacınız olan her şeye erişebilir ve sadece bir tıklamayla eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama ile, sahip olduğunuz uzantı ne olursa olsun tüm dosyalarınızı yönetebilirsiniz. Örneğin, yedek kopyalar oluşturabilir, belgeleri geri yükleyebilir ve tüm multimedya dosyalarınızı cihazınızdan önemli hiçbir şeyi kaybetmeyecek şekilde aktarabilirsiniz.

Cihazlarınızı bağlamak için Android cihazınızı ve Windows bilgisayarınızı bir USB kablosuyla bağlayın ve mobil ayarlar menüsünden ‘USB hata ayıklama’ seçeneğini belirleyin. Her iki cihaz da bağlandığında, istediğiniz yere aktarmak veya Android Aktarım PC’sinde bulunan farklı seçeneklere tıklamak için dosyalarınızı sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir