e
sv
Android Transfer for PC logo

Android Transfer for PC 3.6.11.78

Loading...
Loading...
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiMoboLot
  • İşletim Sistemi Windows

Son Güncelleme Tarihi: Ekim 29, 2022


Android telefon, tablet ve diğer cihazlarınızı PC’nize kolayca bağlayarak pek çok işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Resim, müzik, APP, dosyalar vb.leri kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Android Transfer for PC ücretsiz ve kolay bir kullanıma sahiptir.

Android Transfer for PC (PC için Android Transfer), Android’inizi karmaşık bir araçla erişmenize gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde yönetebileceğiniz çok kullanışlı bir araçtır. Android için “Android Transfer” ile, ihtiyacınız olan her şeye erişebilir ve sadece bir tıklamayla eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulama ile, sahip olduğunuz uzantı ne olursa olsun tüm dosyalarınızı yönetebilirsiniz. Örneğin, yedek kopyalar oluşturabilir, belgeleri geri yükleyebilir ve tüm multimedya dosyalarınızı cihazınızdan önemli hiçbir şeyi kaybetmeyecek şekilde aktarabilirsiniz.

Cihazlarınızı bağlamak için Android cihazınızı ve Windows bilgisayarınızı bir USB kablosuyla bağlayın ve mobil ayarlar menüsünden ‘USB hata ayıklama’ seçeneğini belirleyin. Her iki cihaz da bağlandığında, istediğiniz yere aktarmak veya Android Aktarım PC’sinde bulunan farklı seçeneklere tıklamak için dosyalarınızı sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478