İçeriğe geç
Anasayfa - Samsung Kies Android 4.2+ ve 4.2-

Samsung Kies Android 4.2+ ve 4.2-

Samsung Kes ile telefonunuza bilgisayardan kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Wi-fi ve Sync üzerinden programı kullanmak daha kolay gelecektir. Tabi ki desteklenen modellerden birine sahip olmanız gerekiyor. Yenilenen Samsung Kies programını keşfedebilirsiniz.

Samsung Kies ‘in Bazı Özellikleri:

  • Telefonunuza bilgisayardan kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Wi-fi ve Sync üzerinden programı kullanmak daha kolay gelecektir. Tabii ki desteklenen modellerden birine sahip olmanız gerekiyor.
  • Google, Yahoo ve Outlook ile rehberinizi eşitleyebilirsiniz.
  • Samsung Kies programı ile telefonunuza bağlandığınızda otomatik olarak yazılım güncellemesi kontrol edilir ve telefonunuzun android, Bada vb. yazılımları kolayca güncelleştirilebilir.
  • Kendinize ait favori müzik listenizi oluşturabilir ve telefonunuzla eşleştirebilirsiniz. Nerede olursanız olun, bilgisayarınızdaki müzikleri telefonunuzda dinleyebilirsiniz.
  • Telefonunuzla çektiğiniz video ve resimleri kolayca bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Sizin için çok değerli olan resim ve medyanızı güvenle saklayabilirsiniz.
  • Artık Samsung Kies programı Mac. bilgisayarlar için de hazır. Telefonunuzu Mac. bilgisayarınıza bağlayıp kolayca yönetebilirsiniz.

Android 4.2 sürüm öncesi telefonlar için Samsung Kies 2  İNDİR (75 Mb)

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir