İçeriğe geç
Anasayfa - iTransor for WhatsApp 5.1.0

iTransor for WhatsApp 5.1.0

iTransor for WhatsApp programı ile tek tıklamayla Android, iPhone ve tabletlerden yeni cihazınıza WhatsApp’tan tüm sohbetlerinizi aktarabilirsiniz.

En İyi “WhatsApp” ve “WhatsApp Business” Transferi Aracı

  • WhatsApp’ı Android ve iPhone arasında aktarın.
  • WhatsApp’ı Android ve iPhone’da bir bilgisayara yedekleyin.
  • WhatsApp yedeklemesini iPhone ve Android cihazlara geri yükleyin.
  • WhatsApp yedeklemesini HTML, PDF ve CSV/XLS olarak dışa aktarın.

WhatsApp ve WhatsApp Business’ı Doğrudan Aktarın

%100 Başarı Oranı

iMyFone’un profesyonel ekibi, ileri teknolojisi ve veri işleme ve aktarımındaki zengin deneyimi sayesinde başarılı WhatsApp aktarımı garanti edilir.

Doğrudan Transfer

Başka hiçbir araç veya uygulamaya gerek yoktur. Eski veya yeni fark etmeksizin WhatsApp’ı bir telefondan diğerine doğrudan aktarabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Android telefonlar/tabletler ve iPhone’lar dahil olmak üzere WhatsApp sohbet geçmişini ve eklerini eski telefonunuzdan yenisine aktarmak için tek bir tıklama yeterlidir.

Tüm Sohbetler ve Ekler Kapsanır

Program, tüm WhatsApp mesajlarını, fotoğraflarını, videolarını ve diğer ekleri başka bir telefonunuza aktaracaktır. Veri kaybı konusunda endişelenmenize gerek yok.

Resmi Yöntemlerden Daha İyi WhatsApp Yedekleme Çözümü

Google Drive ve iCloud ile karşılaştırıldığında, WhatsApp için iTransor, WhatsApp’ı Android telefonlarda/tabletlerde veya iPhone’larda yedeklemek için kesinlikle daha iyi bir seçimdir.

%100 Güvenli

Bulut hizmetlerinde veri depolamanız durumunda veri kaybı ve sızıntısı meydana gelebilir. Programımız yedeklemeyi yerel olarak, risklerden uzakta depolar. Yedeklemeleri silmek veya şifrelemek mümkündür.

iTunes’dan Geri Yükle

iTransor for WhatsApp, yerel olarak iTunes yedeklemelerinizin tam taramasını yapabilir, ardından WhatsApp verilerini iTunes yedeklemelerinizden ön izleyebilir, dışa aktarabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Her Yedeklemeyi Saklar

Önceki yedeklemelerin üzerine yazmaz veya silmez. Her biri ayrı ayrı ve sonsuza kadar saklanacaktır. Ayrıca görüntülenebilir, dışa aktarılabilir, yazdırılabilir ve cihazlara geri yüklenebilir.

Ücretsiz Depolama

iCloud’dan farklı olarak, yedekleri bilgisayarınızda depolarsınız ve daha fazla veri depolamak için daha fazla depolama alanı satın almanız gerekmez.

Google Drive WhatsApp Yedeklerini Ön İzleyin, Geri Yükleyin ve Dışa Aktarın

WhatsApp Yedeklemelerini İndirin

Google Drive‘dan WhatsApp yedeklerini indirmek için yalnızca Google hesabınıza erişmeniz gerekir. İndirilen WhatsApp yedekleri şifrelenecektir.

WhatsApp Verilerini Analiz Ettikten Sonra Ön izleyin

WhatsApp için iTransor’da indirilen Google Drive WhatsApp yedeklerini analiz edin, ardından ayrıntıların ön izlemesini alabilir ve daha fazla işlem gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Verilerini Dışa Aktar

WhatsApp sohbet geçmişlerini, fotoğrafları, videoları, dosyaları, kişileri, sesli mesajları ve yeni indirdiğiniz Google Drive yedeklerinden diğer verileri dışa aktarın.

WhatsApp Yedeklerini iOS/Android’e Geri Yükleyin

Ayrıştırılmış Google Drive WhatsApp yedekleri, geri yüklemek için Android’de aynı WhatsApp hesabına giriş yapmak yerine hem iOS hem de Android’de kurtarılabilir.

WhatsApp’ı En Esnek Şekilde Geri Yükleyin

WhatsApp için iTransor, cihazlarınızın farklı işletim sistemlerinden veya eski bir yedekten geri yükleyememekten kaynaklanan sorunlardan kurtulur.

İşletim Sistemi Kısıtlaması Yok

Android WhatsApp yedeklemesini iPhone’a veya iOS WhatsApp yedeklemesini Android cihazlara geri yüklemek kolaydır.

Eski Yedeklemeleri Geri Yükle

WhatsApp için iTransor tarafından oluşturulan yedeklerinizin üzerine yazılmaz, bu nedenle bazı sohbetleri kaybederseniz eski bir yedeği telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

WhatsApp Sohbetlerini Dışa Aktarmak İçin Tercih Ettiğiniz Yolu Seçin

WhatsApp için iTransor, WhatsApp sohbetlerini dışa aktarma konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. WhatsApp sohbetlerini telefonda göründükleri gibi dışa aktarabilir ve yazdırabilir veya bir günlük dosyası olarak okuyabilirsiniz; WhatsApp mesajlarını, kişileri, fotoğrafları, videoları ve sesleri tek tek veya tüm sohbette birlikte dışa aktarın. WhatsApp için iTransor her zaman en iyi seçimdir.

  • WhatsApp sohbetini HTML’ye aktarın ve telefonda göründüğü gibi okuyun
  • WhatsApp sohbetini PDF‘ye aktarın ve hem bilgisayarda hem de telefonda okuyun.
  • WhatsApp sohbetini Excel/CSV’ye aktarın ve bir günlük dosyası olarak okuyun
  • Bir WhatsApp sohbetini veya tüm WhatsApp sohbetlerini aynı anda dışa aktarın
  • WhatsApp fotoğraflarını, videolarını, seslerini ve kişilerini 1 tıklamayla dışa aktarın
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir