İndirme ayrıntıları

iTunes, Apple şirketinin ürettiği film, müzik, ortam oynatıcısı ve internet radyosudur. Yeni tasarımı ile yeniden güncellenmiş Mağaza’sı ve iCloud özellikleri ile şimdi ki iTunes’ı çok beğeneceksiniz. Kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir eğlence platformu olarak tanıtılan iTunes, yeni tasarımı ile müziklerinizi, filmlerinizi kişiselleştirip arşive eklemenizle eğlenceli hale getirebilirsiniz. Size sunulan kişisel önerileri almayı da fazlasıyla beğeneceksiniz.

Apple Music’de ücretli abonelik ile sınırsız parça indirebilir veya dinleyebilirsiniz. Müzik, filmler, TV şovları, sesli kitaplar, ücretli podcast’ler ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Satın aldığınız her şey artık arşiviniz de görünür. Onları görmek için sadece Apple kimliğinizle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Doğrudan çalıp, oynatabileceğiniz gibi bir aygıtla eş zamanlayıp kopyalayıp çevrimdışı iken de kopyasını indirerek dinlemeniz mümkün olacak.

iTunes, Müzik oynatmaktan, arşiv organize etmeye ve hatta müzik satın almaya kadar pek çok özelliği vardır. iTunes ayrıca iPhoto, iDVD, iMovie ve GarageBand dan oluşan iLife konseptinin bir parçasıdır. Diğer iLife programlarının aksine iTunes ücretsizdir ve Windows platformunda da kullanılabilmektedir.


iTunes 64bit indirmek için BURAYA tıklayın.

002-itunes-ana-ekran 003-itunes-ana-ekran-radyo2 004-itunes-ana-ekran-magaza3
Bilgiler
Eklenme 2021-01-27
Son Değişiklik 2022-06-07
Sürüm
Boyut 168.68 MB
Değerlendirme
(2 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 1.293
Lisans Ücretsiz
Dil Türkçe