İndirme ayrıntıları

Video oyunlarında uzmanlaşmış bir Android emülatördür. MEmu ile Android platformunda doğrudan bulabileceğiniz birçok özel oyunun keyfini PC nizde çıkarabilirsiniz. Karmaşık ayarları değiştirmenize ve denetimleri yapılandırmanıza gerek kalmaz, indirip yüklemeniz ve oynatmaya başlamanız yeterlidir.

Android Oyunlarını Harika Bir Deneyimle Bilgisayarınızda Oynayın

MEmu ile Android oyunlarını PC nize oldukça kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Sadece arayüzün sağ tarafındaki APK düğmesine tıklayın, yüklemek istediğiniz oyunun APK'sını seçin ve bekleyin. Oyunlar bu kadar kolay kuruluyor. Çoğu emülatörde olduğu gibi, kontroller zaten ayarlanmış olduğundan, herhangi bir oyunu fare ya da klavye ile oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, MEmu ile, hazır kontrollerin durumundan hoşlanmadıysanız, konsol oyunlarında daha rahatsanız, bunları her zaman değiştirebilir veya bir Xbox 360 denetleyicisi kullanabilirsiniz.

MEmu gibi çok sayıda Android emülatör var, ancak MEmu en iyi bir seçim diyebiliriz. PC'nizde Android için geniş bir oyun yelpazesine erişmenizi sağlar. Uyumluluk, özelleştirme ve dosya organizasyonu seviyeleri piyasadaki daha iyi bilinen pek çok alternatiflerden daha iyidir.

MEmu-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-01-25
Son Değişiklik 2021-08-16
Sürüm
Boyut 435.19 MB
Değerlendirme
(0 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 247
Lisans Ücretsiz
Dil İngilizce
Joomla SEF URLs by Artio