İçeriğe geç
Anasayfa - NVIDIA GeForce Experience 3.25.1.27

NVIDIA GeForce Experience 3.25.1.27

NVIDIA GeForce Experience ile Nvidia ekran kartınıza ait güncel sürücüleri anında haber alabilir ve hemen indirip yükleyebilirsiniz.

NVIDIA GeForce Experience Mükemmel PC Oyun Deneyimi Sunar

Sürücülerinizi güncel tutun. Oyun ayarlarınızı optimize edin. Hatta videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. GeForce® Experience™ tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce® GTX grafik kartınız için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

Artık oyun videolarınız ile canlı yayınlarınızı kaydedebilir; YouTube, Twitch ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz. NVIDIA ShadowPlay™ teknolojisi performansınızı minimum seviyede etkiler. Böylece oyunlarınızda hiçbir zaman hata yapmazsınız. GeForce Experience oyun içi yer paylaşımı bunu hızla ve kolayca halleder.

Yeni bir büyük oyun piyasaya çıktığında, NVIDIA performansı artırmak, hataları düzeltmek ve oyun deneyiminizi iyileştirmek için geliştiricilerle yakın iş birliği içinde çalışır. NVIDIA GameWorks™ gibi teknolojiler bir Game Ready sürücü güncellemesiyle oyun deneyiminizi optimize etmeniz ve bu iyileştirmelere ulaşabilmeniz için size gerekli araçları sağlar. GeForce Experience, sürücüler kullanılmaya hazır olduğunda sizi otomatik olarak bilgilendirir ve tek bir tıklama ile masaüstünüzü terk etmeden sürücüyü en son sürüme güncelleyebilirsiniz.

NVIDIA Freestyle oyun filtresi, oyun oynarken oyununuza işlem sonrası filtreler uygulamanıza imkan veren en yeni GeForce Experience beta özelliğidir. Doğrudan oyun içi arayüzden, renk ve doygunluk gibi ayarları düzenleyerek veya HDR gibi heyecan verici işlem sonrası filtreler ekleyerek oyununuzun görünüşünü ve hissiyatını değiştirebilirsiniz. Freestyle, oyunlarla sorunsuz bir şekilde uyum sağlaması için sürücü düzeyinde entegre edilmiştir.

GeForce Experience oyununuzun grafik ayarlarını yapılandırarak size sorunsuz bir oyun deneyimi sunar. Overwatch oynarken hangi doku filtreleme seviyesini seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Endişe etmeyin. NVIDIA, bulut veri merkezinin gücünden yararlanarak binlerce PC donanımı yapılandırma ayarını test eder ve performans ile görüntü kalitesi arasındaki en iyi dengeyi bulur. Sonrasında kullandığınız GPU, CPU ve ekrana göre kişiselleştirilmiş grafik ayarlarını otomatik olarak yapılandırır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir