İçeriğe geç
Anasayfa - Nero Video 2021 23.0.1000

Nero Video 2021 23.0.1000

Nero Video, videoları düzenlemenizi ve diskleri yakmanızı sağlayan yazılımı yakalar. Tüm multimedya dosyalarınızı, güçlü bir video düzenleyicinizi, yazma seçeneklerinizi ve bir medya oynatıcınızı yönetebilmeniz için bir kütüphane içerir.

Nero Video 2021 Medya Programıdır.

Medya dosyalarınızı içe aktarma, düzenleme, düzenleme, yakma ve oynatma

Nero Video, video dosyalarınızı, sabit diskinizden veya harici bir kaynaktan (kamera, TV) içe aktardığınız zamandan, organizasyonları, düzenleme ve CD’ye, DVD’ye yazarken veya Blu-ray.

Nero Video, video dosyalarınızı, ayrıca PC’nizdeki fotoğrafları ve müzikleri düzenlemek için bir medya kitaplığı içerir.

Windows Gezgin’inin yanı sıra iTunes çoklu ortam kitaplığı ile bütünleşiyor ve istediğiniz dosyaları hızlıca bulabilmeniz için sıralama seçenekleri sunuyor. Nero Video ile oluşturulan projeleri düzenlemek için de kullanabilirsiniz.

Video düzenleme aracı Nero Video, Windows Live Movie Maker’da oluşturulan projelerin içe aktarılmasına ve özelleştirilmesine izin veren birçok dosya formatını destekler. İki mod mevcuttur – hızlı düzenleme modu ve gelişmiş mod. Her iki durumda da, videoları düzenlemek zahmetsizdir ve ayrıca, kaliteli sonuçlar için çok çeşitli video, geçiş ve metin efektleri ekleme olanağına sahip olursunuz. Nero Video ayrıca bilgisayarınızda veya bağlı TV’niz üzerinden oynatmak için slayt gösterileri oluşturmanıza da olanak tanır.

Kolay kullanım için yeni bir ana ekran

Nero Video, basitleştirilmiş menüler ve ayarlarla yeni bir arayüze sahiptir. Hızlı düzenleme ve gelişmiş düzenleme modları sayesinde, hem acemi hem de ileri düzey kullanıcılar için uygundur. Yazılımın artık sürükle ve bırak işlevini desteklediğini, böylece bir göz açıp kapayıncaya kadar ana ekranda bırakılan bölgeye bırakarak dosyaları ekleyebileceğinizi unutmayın.

Komple video düzenleme yazılımı

Oldukça kaynak aç olsa da Nero Video, görüntü ve video düzenleme için çok iyi bir çözümdür. Desteklenen ortamların çeşitliliği onu çok kullanışlı bir araç haline getirir ve video ve slayt gösterilerinizin kaliteli olması ve profesyonel görünmesi için gerekli tüm özellikleri içerir.

Nero Video aşağıdaki formatları destekliyor:
Dışa aktarma: AVI, WMV, MPEG-1, MPEG-2, Nero Digital, AVC, 4K.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir