İçeriğe geç
Anasayfa - Karaoke 5 50.03

Karaoke 5 50.03

Karaoke 5, parçaları basit ve kolay bir şekilde karıştırmak ve senkronize etmek için kullanılabilen çok yönlü bir karaoke programıdır. Bununla kendi müzik tarzlarınıza uygun temel Karaoke MP3, MIDI ve MP4 dosyaları oluşturabilir veya değiştirebilirsiniz.

Karaoke 5 Programının Özellikleri

Karaoke 5 programı midi Karaoke MP4, K5, MID, KAR, KFN, WMA, MP3, CDG, WAV, AVI, MPG, FLV, M4V, WMV ve VS dahil geniş bir format yelpazesini destekler. MP4, FLV ve AVI video formatlarını da destekler.

Karaoke 5’i indirip yüklediğinizde, kullanıcı arayüzünün biraz karışık olduğunu düşünebilirsiniz, ancak kısa bir süre sonra, uygulamanın yeteneklerini fark etmeye başlayınca bu karışıklığı fazla fark etmeyeceksiniz. Dosya Gezgini, işlenecek dosyaları almak için kullanılırken, mikser, ek kontrollerle birlikte kullanıcıların şarkıları ve geçişleri yönetmesine izin verir. Karaoke 5’de, çoklu çalma listeleri oluşturma, video formatlarını oynatma ve Shout Cast akışlarını işleme gibi birkaç basit araç da bulunuyor.

Genel olarak, Karaoke 5 biraz zaman harcamak için değerli bir uygulamadır. Çeşitli ses çalma / karıştırma özelliklerine sahiptir ve iyi bir ses formatı aralığını destekler. Program oldukça çok yönlü bir uygulamadır, bu nedenle amatör kullanım için evde veya profesyonel şarkıcılar tarafından kulüplerde kullanılabilir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir