İndirme ayrıntıları

Karaoke 5, parçaları basit ve kolay bir şekilde karıştırmak ve senkronize etmek için kullanılabilen çok yönlü bir karaoke programıdır. Bununla kendi müzik tarzlarınıza uygun temel Karaoke MP3, MIDI ve MP4 dosyaları oluşturabilir veya değiştirebilirsiniz.

Karaoke 5 Programının Özellikleri

Karaoke 5 programı midi Karaoke MP4, K5, MID, KAR, KFN, WMA, MP3, CDG, WAV, AVI, MPG, FLV, M4V, WMV ve VS dahil geniş bir format yelpazesini destekler. MP4, FLV ve AVI video formatlarını da destekler.

Karaoke 5'i indirip yüklediğinizde, kullanıcı arayüzünün biraz karışık olduğunu düşünebilirsiniz, ancak kısa bir süre sonra, uygulamanın yeteneklerini farketmeye başlayınca bu karışıklığı fazla fark etmeyeceksiniz. Dosya Gezgini, işlenecek dosyaları almak için kullanılırken, mikser, ek kontrollerle birlikte kullanıcıların şarkıları ve geçişleri yönetmesine izin verir. Karaoke 5'de, çoklu çalma listeleri oluşturma, video formatlarını oynatma ve ShoutCast akışlarını işleme gibi birkaç basit araç da bulunuyor.

Genel olarak, Karaoke 5 biraz zaman harcamak için değerli bir uygulamadır. Çeşitli ses çalma / karıştırma özelliklerine sahiptir ve iyi bir ses formatı aralığını destekler. Program oldukça çok yönlü bir uygulamadır, bu nedenle amatör kullanım için evde veya profesyonel şarkıcılar tarafından kulüplerde kullanılabilir.

karaoke5-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-01-27
Son Değişiklik 2021-09-15
Sürüm
Boyut 103.7 MB
Değerlendirme
(0 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 72
Lisans Ücretsiz
Dil İngilizce
Joomla SEF URLs by Artio