İndirme ayrıntıları

AimP ücretsiz bir müzik dinleme programıdır. Winamp’a eşdeğer görebiliriz. AIMP sistem kaynaklarını az tüketen, hafif fakat bir o kadar güçlü bir müzik programıdır.

AimP‘nin Bazı Özellikleri

AIMP, DirectSound-ASIO-WASAPI çıkışlarını destekler. 18 bant ekolayzır ve yerleşik ses efektlerine sahiptir. AC3. CDA,. AAC,.,. APE,. DTS,. FLAC,. BT,. MIDI,. MO3,. MOD,. M4A,. M4B,. MP1,. MP2,. MP3,. MPC,. MTM ,. OFR,. OGG,. RMI,. S3M,. SPX. TAK. TTA. umx,. WAV,. WMA,. WV. XM formatlarını oynatabilir. En iyi kalitede 32-64 bit ses işleyebilir. Winamp a alternatif olarak indirip kullanabilirsiniz.

AimP, yüksek işlevsellikte kullanıcı arayüzü taşımaktadır. Internetten radyo dinleme olanağı sağlar. Her dili desteklemektedir. Kolayca ses dosyalarının etiketlerini düzenleyebilir, şablon dosyalarını, dosya gruplarını hızlıca adlandırabilirsiniz.

Açtığınız çalma listeleriniz üzerinde dosyalarınızı arayabilirsiniz. Seçtiğiniz bir parçayı oynatmaya başlama zamanını belirleyebilir, yine Aimp üzerinde müzik dinledikten sonra bilgisayarınızın kapanma süresini ayarlayıp keyiflice uykunuza dalabilirsiniz.

aimp-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-01-27
Son Değişiklik 2021-10-25
Sürüm
Boyut 11.88 MB
Değerlendirme
(1 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 147
Lisans Ücretsiz
Dil İngilizce
Joomla SEF URLs by Artio