İçeriğe geç
Anasayfa - Kaspersky Anti-Virüs 21.3.10.391

Kaspersky Anti-Virüs 21.3.10.391

Kaspersky Anti-Virüs 2022 Türkçe, PC’nizin, en yeni kötü amaçlı yazılım ve virüslere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan güvenlik sisteminin omurgasıdır. Sizi bilinen ve yeni ortaya çıkan İnternet tehditlerine karşı ileriye etkili olarak korurken akıllı tarama ve küçük, sık güncellemelerle arka planda çalışır. Kaspersky Anti-Virus 2022 ile sizi yavaşlatmayan asıl korumanın tadını çıkarın!

Kaspersky Türkçe Antivirüs ‘ün Yararları:

En son Kaspersky Lab teknolojilerinin yararları

Kaspersky Lab’ın aralıksız uzmanlığı ve durmaksızın koruma teknolojileri sayesinde kendinizi sürekli olarak sanal suçluların bir adım önünde tutun ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehdit türlerine karşı koruyun.

Web sitesini ve dosyaların ünlerini hızla ve kolayca kontrol edin

Web sitelerine bağlantılar tehlike düzeylerini gösteren ve bir çevrimiçi kaynağını açmak mı yoksa engellemek mi istediğinize karar vermenize olanak veren renk kodlu etiketlerle işaretlenmiştir Fareyi bir kez tıklatarak dosyanın güvenliğini Kaspersky Lab’ın bilinen ve yeni ortaya çıkan kötü amaçlı yazılım tehditleri hakkındaki güvenilir, bulut tabanlı bilgileriyle denetleyebilirsiniz.

Hızlı ve verimli PC performansının tadını çıkarın

Kaspersky Anti-Virüs 2022’in akıllı PC kaynak yönetimi teknolojilerinin yardımıyla, İnternete göz atarken, videoları izlerken ve çevrimiçi iletişim kurarken bilgisayarınızın performansına etkisini en aza indirin.

Kullanılabilir olur olmaz akıllı, sık güncellemeleri alın.

Kaspersky Lab PC güvenlik yazılımınızı güncellemek hakkında endişelenmenize gerek yok: Ağ trafiğinizi ve çalışmama süresini en aza indirmek ve bilgisayarınızın kaynak tüketimini çarpıcı ölçüde azaltmak için güncellemeler otomatik olarak yüklenir.

Tümüyle yeniden tasarlanmış arabirimde hızla ve kolayca gezinin

Yeni gelişmiş arabirim bilgisayarınızın koruma durumunu bir bakışta gösterir ve bilgisayar güvenliğinin yönetilmesini kolaylaştırır.

Kaspersky Türkçe Antivirüs 2022 Temel Özellikler

 • Sistem Gözcüsü
  PC’nizi bilinmeyen tehditlere karşı korur ve kötü amaçlı yazılım tarafından yapılan sistem değişikliklerini geri almanıza olanak verir.
 • Kaspersky Dosya Danışmanı
  Dosya güvenliğini fareyi bir kez tıklatarak denetlemenize olanak verir.
 • Kaspersky URL Danışmanı
  Web bağlantılarını size tehlike düzeyini bildirmek için renk kodlu etiketle işaretler.
 • E-dolandırıcılıktan koruma modülü
  Kişisel verileri çalan e-dolandırıcılık siteleri hakkında uyarır.
 • Görev Yöneticisi
  Kötü amaçlı yazılım tarama etkinliklerini gerçekleştikleri anda izlemenize olanak verir.
 • Tümüyle yeniden tasarlanmış arabirim
  PC güvenlik programında hızlı ve kolay gezinmeyi sağlar.
 • Masaüstü gadgetler
  Bilgisayarınızın güvenlik durumunu anında görmenizi ve Kaspersky Anti-Virüs 2022’deki önemli güvenlik ayarlarına hızlı erişmenizi sağlar.
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir