İçeriğe geç
Anasayfa - Spybot – Search & Destroy 2.9.82

Spybot – Search & Destroy 2.9.82

Spybot – Search & Destroy programı sisteminizi spyware’lerden (casus program) korumanızı sağlar. İlk spyware programlarından biri olan Spybot-Search Destroy, veri tabanını sürekli güncellenmektedir. Başkalarının sizi takip etmesini istemiyorsanız güvenle kullanabilirsiniz.

Spybot – Search & Destroy, casus yazılımları algılar ve kaldırır…

Henüz yaygın olarak kullanılan virüsten koruma uygulamalarının kapsamadığı nispeten yeni tehditleri bulur ve siler. Spyware denilen zararlı yazılımlar, sizin bilginiz olmadan sörf (Web’de Gezinme) davranışınızı sessizce izler derleyicilere ve reklam şirketlerine bilgileriniz satılır.

Web tarayıcılarınızda bilerek yüklemediğiniz eklenti vb.ler varsa, tarayıcınızın açıklanamaz bir şekilde çöküyorsa veya ana sayfanız değişmişse, yeni bir araç çubuğu yüklenmişse, bilgisayarınız büyük olasılıkla casus yazılımlara bulaşmış demektir.

Spybot-S & D ücretsizdir, bu yüzden bilgisayarınıza bir şeylerin girip girmediğini anlamaya çalışmak için size zarar vermez.

Spybot – Search & Destroy, kullanım izlerini temizleyebilir, mesela bilgisayarınızı başka kullanıcılarla paylaşırsanız ve üzerinde çalıştığınız şeyleri görmelerini istemiyorsanız bu özelliğini kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanıcılar için, Spybot-S & D bazı kayıt defteri tutarsızlıklarını ve genişletilmiş raporları düzeltmenize de izin verir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir