İçeriğe geç
Anasayfa - HMA! Pro VPN 5.1.259.0

HMA! Pro VPN 5.1.259.0

HMA! Pro VPN, sanal özel ağ teknolojisine dayanan lider bir internet şifreleme servisidir. Tüketiciler ve şirketler HMA’nın dünya çapındaki VPN sunucularına, daha fazla güvenlik ve gizlilik elde etmek için HMA sunucuları üzerinden internet bağlantılarını tünelleme için bağlanır.

Profesyonel VPN Hizmeti

VPN’ler ağırlıklı olarak insanları yerelleştirilmiş bilgisayar ağlarına bağlamak için kullanılırken, şifreleme biçimindeki temel güvenlik avantajları, çevrimiçi güvenlik ve gizlilik hizmetleri sağlamak için de kullanılabilir.

Kullanım Sebepleri:

İnternet güvenliği: Müşteriler internet bağlantılarını şifrelemek için servise bağlanır; bu şifreleme, korsanların ve ağ sorunlarının hassas internet trafiğini engellemesini önler. Bu, açık Wi-Fi ağları için yaygın olarak kullanılır.

Sansür: Bir web proxy ‘sine benzer şekilde, müşteriler internet sansürünü atlamak için HMA’nın VPN servisini kullanırlar. VPN’ler, yalnızca web tarayıcınızın trafiğini değil, tüm internet bağlantısını gizledikleri için bir web proxy ‘sine kıyasla çok daha esnektir. Sonuç olarak, herhangi bir işleme sorunu yoktur. Çünkü HMTL / JS’nin ayrıştırılması yoktur ve tüm içerikler yapması gerektiği gibi çalışacaktır (ör. Flash).

Hız: 190’dan fazla ülkedeki büyük bir sunucu ağından dolayı daha hızlı olacaktır. Gerçek yönlendiricinizde VPN bağlantılarını kurma özelliği, üçüncü taraf cihazların herhangi bir ek yapılandırma gerektirmeden sansürü atlayabilmesi anlamına gelir.

Anonimlik ve Gizlilik: VPN hizmeti, bir web proxy ‘sine benzer şekilde, kimliklerini ve gizliliğini korumak isteyen müşteriler için de çok iyi bir tercihtir. Ancak, bir web proxy’sinden farklı olarak, VPN hizmeti sadece web tarayıcınız için değil, bilgisayarınızdaki tüm uygulamaları etkiler. Bu nedenle, kullanıcıların sadece internet tarayıcı trafiğini değil, tüm internet bağlantılarını korumalarını sağlar.

Teknik: HMA, OpenVPN (UDP / TCP), PPTP ve L2TP / IPSec gibi çeşitli VPN teknolojilerini kullanmaktadır. Her VPN sunucusunda belirli sayıda IP adresi bulunur; Bir müşteri HMA’nın VPN sunucularından birine her bağlandığında, onlara makaslanmış bir IP adresi atar. HMA NAT müşteri bağlantıları değildir. Yani destekleyebileceği eşzamanlı bağlantıların toplam miktarı, sundukları toplam IP adresi miktarıdır. Bu, 2,800’den fazla IP adresi demektir.

HMA ile birlikte! Pro VPN, Mac platformu için de bir istemcisi vardır. Linux topluluğu için de bir komut satırı istemcisi vardır. Mobil kullanıcılar, Android ve iOS için Google Play ve Apple App Store üzerinden kullanılabilen uygulamalarla da silinmez.

HMA! Pro VPN aynı zamanda birden fazla dil sunabilen pazardaki tek VPN’lerden biridir – şu anda Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Türkçe dillerinde mevcuttur.

HMA! 210’dan fazla ülkede 280’den fazla konumda 780’den fazla sunucu ile pazar lideri kapsama alanı sunuyor ve 280’den fazla aktif aboneye 2,800’den fazla IP adresi seçeneği sunuyor. Kullanıcılar ayrıca HMA’nın özel müşteri hizmetleri ekibinden 7/24 mükemmel teknik destek alabilmektedir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir