İçeriğe geç
Anasayfa - Camtasia Studio 64bit 2023.0.1

Camtasia Studio 64bit 2023.0.1

Camtasia Studio, bilgisayarınızın ekranında ne yaparsanız kaydeden kolay kullanımlı bir programdır. Video uzmanı olmanıza gerek kalmadan profesyonel videolar hazırlayabilirsiniz. Ekran hareketlerini ve eylemlerinizi kaydedebilir, bunları düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Örneğin uygulamalı bir ders hazırlamak istiyorsunuz. Camtasia Studio ile dersinizi en güzel şekilde hazırlayıp sunabilirsiniz.

Camtasia Studio ile en iyi video derslerinizi hazırlayın!

Camtasia Studio, bilgisayar ekranınızı kaydetme ve ardından bu kayıtları profesyonel videolara dönüştürmenizi sağlar. Daha sonra, bunları direk programın içinden; doğrudan YouTube, Google Drive ve Screencast ile paylaşmanıza olanak tanır.

Camtasia Studio programının arayüzü kullanıcı dostu olduğundan kolayca gezinip kullanabilirsiniz. Uygulama, ekranı veya PowerPoint sunumunu kaydetmenizi de sağlar. Kaydedildikten sonra, videonuzu sonlandırmak ve tamamlamak için geniş seçeneklere sahip araç setini kullanabilirsiniz.

Araçlar şunları içerir:

Çoklu geçiş seçenekleri, sesli anlatım, yakınlaştırma ve kaydırma efektleri, imleç efektleri, altyazılar ve daha fazlası.

Genel özellikleri:

  • Kütüphane: Daha sonra yeniden kullanmak için notları, başlık slaytlarını veya tüm giriş dizisini saklayarak düzenleme zamanını kaydedin ve tutarlılık elde edin.
  • YouTube yükleme: Uygulamayı terk etmeden YouTube’a HD kalitesinde videolar üretin ve yükleyin.
  • Kopyala ve yapıştır: Zaman çizgisindeki farklı noktalara kopyalayıp yapıştırarak veya kitaplığa ekleyerek geçişleri, yakınlaştırmaları ve diğer efektleri yeniden kullanabilirsiniz.
  • Tuş vuruşu belirtme çizgileri: Camtasia Studio ‘nun kayıt sırasında kullanılan herhangi bir klavye kısayolunu dikkate alması ve tuşların grafik yer paylaşımı olarak gösterilmesi nedeniyle tuş vuruşlarını görünür hale getirebilirsiniz.
  • Geliştirilmiş belirtme çizgileri: Yeni belirtme çizgileri, görüntü saydamlığı için destek sağlar.
  • Hareketle ilgili ek bilgi açıklamaları: Animasyonlu şekillerde videolarınızın önemli bileşenlerine dikkat çekin.
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir