İçeriğe geç
Anasayfa - Pixia 6.5.1

Pixia 6.5.1

Pixia, Adobe Photoshop için en iyi alternatif, ücretsiz dijital resim ve birçok form için güzel bir resim programı ve grafik editörüdür. Pixia, dijital boyama ve her türden sanat eseri için kolay bir boyama ortamı sunar! Diğer dijital resim ve düzenleme araçlarından farklı olarak, Pixia bloatware özelliklerini uzaklaştırır ve herhangi bir dikkat dağıtmadan boyayabileceğiniz hızlı ve odaklanmış bir ortam bırakır.

Pixia, Adobe Photoshop için en iyi alternatif, ücretsiz programıdır!

Tablet Basınç Desteği

Pixia, Wacom ve Intuos gibi günümüzün en iyi Tabletleri ile tam baskı-duyarlılık uyumluluğuna sahiptir. Artık profesyonel çizgi ile resim ve boyama yapabilirsiniz.

Tam Özellikli Katmanlar

Ustaca katmanlarla boya! Pixia, bir düzine katman modunu (örneğin, Hybrid [Çarpma], Açıklaştır, Koyulaştır, Vurgula, Parlaklık ve Bindirme) ve gelişmiş Alfa Kanallarına sahip tam katmanlı maskeleri destekler.

Uzatılabilir Fırçalar

Pixia’nın yerleşik fırça paneli ile yaratıcı resmin keyfini çıkarın. Pixia’nın fırça boyutu ölçeği ile fırça boyutlarını dinamik olarak artırın veya azaltın. Fırçayı dikey ve yatay olarak çevirin ve kendinize de sahip olun!

Temel Boyama Araçları

Pixia’nın Renk (Boya Fırçası), Bulanıklaştırma, Ovma ve Bulanıklaştırma 2 araçlarıyla boyama teknikleriyle deney yapın. Gelişmiş araçlardan hoşlananlar için Pixia Dodge, Burn, Clone, Noise ve Stir’i de sunuyor!

Paletler ve Zengin Renk

Pixia’nın 6 katmanlı Renk Paleti paneliyle renkleri tanımlayın. Milyonlarca tam renk ile karıştırma ve boyama keyfini çıkarın. Rengi görüntülemek ve değiştirmek için Pixia’s tekerleğini, üçgeni veya kareyi ve 4 ek yolu kullanın.

Photoshop PSD Desteği

Resim dosyalarınızı çalışın ve PSD’ler olarak kaydedin. Resimlerinizi çapraz düzenleyemediğiniz için asla endişelenmeyin. Bunları Pixia, Photoshop veya başka bir PSD uyumlu programda açın!

Filtreler

Pixia, Resim eğlencesi, Mozaik, Kenar, Gölge, Keskinlik ve Tonlama (çizgi romanlar için harika) gibi resim eğlenmeniz için çeşitli yerleşik filtrelerle gelir! Pixia’nın da indirebileceğiniz birçok özel filtresi var!

Yollar ve Seçim Araçları

Bir tablet ile hat sanatı çekmek istemiyor musunuz? Pürüzsüz, net çizgiler çizmek için Pixia’nın Bezier (Yol) araçlarını kullanın! Veya Pixia’nın geleneksel Çevreler ve Kareler ‘den Satır, Poligon, Ücretsiz Bezier ve daha fazlasına kadar birçok seçim aracını kullanın.

Gelişmiş Degradeler

Daha önce hiç yapmadığınız gibi tuvalinize degradeler uygulayın! Diğer boyama araçlarında asla kullanamadığınız gibi gradyan tasarımlar yapmak için 4 köşedeki renk ve dokuları belirtin!

Dokular

Kanvasınıza dolgu olarak dokuları oluşturun ve uygulayın –– veya bunları bir Fırça Pentiği olarak kullanın! Pixia’s Partsbox kişisel Doku veri tabanınızdır. Ayrıca kendi Dokularınızı tanımlayabilir ve kaydedebilirsiniz!

Gelişmiş Görüntü Ayarlamaları

Pixia’nın renk ve ton düzeltme araçlarını kullanarak resim ve çizgi resimlerinizi kolayca değiştirin ve değiştirin: Renk Ayarlama, Renk ve Kontrast, Renk Dengesi, Ton Dengesi ve daha fazlası.

Şeffaflık Boyama

Hatların dışını bir daha asla boyamayın! Zaten boyadığınız yerde “kilitlemek” için Pixia’nın Şeffaflık aracını kullanın. Artık boşa harcanan rengi silme ya da maskeleri karıştırmak için zaman harcamak yok!

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20