İçeriğe geç
Anasayfa - VSDC Free Video Editor 7.1

VSDC Free Video Editor 7.1

VSDC Free Video Editor, standart bir video düzenleme setinden daha fazlasını sunan çok kapsamlı bir video düzenleme uygulamasıdır. VSDC Free Video Editor ile çok sayıda görsel ve ses aracını kullanarak video dosyalarını en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz. Basit ve sezgisel bir arayüze sahip olan program çok zengin özelliklere sahiptir.

VSDC Free Video Editor ile ücretsiz ve en iyi şekilde videolarınızı düzenleyin…

VSDC Free Video Editor, AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV ve diğerleri gibi neredeyse tüm popüler kodekleri ve video formatlarını destekler. Desteklenen ses dosyaları MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR ve pek çoğunu içerir. Ayrıca şu görüntü dosyalarını da destekler: BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF, vb.

VSDC Free Video Editor ayrıca renk düzeltme ve nesne dönüşümü gibi çok sayıda video efektine de sahiptir. VSDC Free Video Editor, mevcut efektleri ve filtreleri birleştirerek kendi efektlerinizi oluşturmanıza bile izin verir. Video ve ses dosyalarındaki ses parçalarına ses efektleri ve filtreler uygulayabilirsiniz. Ses normalleştirme, ses düzeltme, eko, yankı, ekolayzır ve diğerleri gibi araçları daha derinlikli araçlarda kullanabilirsiniz.

Genel olarak, VSDC Free Video Editor modern görünümlü bir arayüze sahiptir, sezgiseldir. Video oluşturma ve kolay bir görev düzenleme yapmak için birçok farklı sihirbazlar vardır. Arayüzün basit bir hissi olmasına rağmen, program kullanıcıların iyi sunulan videolar oluşturmasına izin veren bir çok özellik sunuyor.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir