İçeriğe geç
Anasayfa - Sandboxie 5.33.1

Sandboxie 5.33.1

Web tarayıcınızı Sandboxie koruması altında çalıştırmak, tarayıcı tarafından yüklenen tüm kötü amaçlı yazılımların sanal alanda sıkışıp kalmasını sağlar ve bu da önemsiz / kolayca atılabileceği anlamına gelir.

Hileli yazılım, casus yazılım ve kötü amaçlı yazılımlarla uğraşmaktan bıktınız mı?

İstenmeyen yazılımları kaldırmak için çok fazla zaman mı harcıyorsunuz? Bilinmeyen Web bağlantılarını tıklamak konusunda endişeli misiniz?

Sandboxie, programlarınızı izole edilmiş bir alanda çalıştırır, böylece bilgisayarınızdaki diğer programlarda ve verilerinde kalıcı değişiklikler yapar.

Sandbox’ın Yararları

  • Güvenli Web Taraması: Web tarayıcınızı Sandboxie koruması altında çalıştırmak, tarayıcı tarafından yüklenen tüm kötü amaçlı yazılımların sanal alanda sıkışıp kalmasını sağlar ve bu da önemsiz / kolayca atılabileceği anlamına gelir.
  • Gelişmiş Gizlilik: Web’de gezinirken sandbox’ta kaldığınız sürece Windows’a sızdırmadan göz atma geçmişi, çerezler ve önbelleğe alınmış geçici dosyalar.
  • Güvenli E-posta: E-postanızda saklanabilecek virüsler ve diğer zararlı yazılımlar sanal alandan çıkamaz ve gerçek sisteminizi etkileyemez.
  • Windows Yalın Kalma: Yazılımı, yalıtılmış bir sanal alana yükleyerek Windows’ta yıpranmayı önleyin.
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20