İçeriğe geç
Anasayfa - RegRun Reanimator 14.0

RegRun Reanimator 14.0

RegRun Reanimator, bilgisayarınızdan Truva atları / Adware / Spyware ve bazı Root-kitlerini kaldırabilen küçük ve kullanışlı bir araçtır. Piyasaya hâlihazırda hakim olan standart güvenlik süitlerine ekstra bir koruma katmanı ekler. Kötü amaçlar için çalışan yazılımlar internetin her yerinde karşımıza çıkmakta. Malware dediğimiz bu kötü yazılımları kaldırmak için hazırlanan pek çok program bulunmaktadır. RegRun Reanimator kötü amaçlı yazılım sorunlarını bulmak ve kaldırmak için özel olarak tasarlanmış birkaç araçtan biridir.

RegRun Reanimator ile bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları bulun ve temizleyin

Arayüzü, biraz dağınık olmasına rağmen, kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamanın tüm özellikleri, ana pencerenin altında listelenen sekmelerde düzenlenir ve düğmelerin her biri, işlevin ayrıntılı bir açıklamasını içerir.

RegRun Reanimator sadece standart bir araç takımı değil, aynı zamanda derin bir raporlama özelliğine de sahiptir. Program, PC’nizin mevcut durumu, kurulu uygulamalarınızı, sürücülerinizi, kodeklerinizi, tarayıcı kurulumunuzu, Explorer uzantılarını, ağ ayarlarını, anahtar dosyası ilişkilendirmelerini, Windows hizmet ayrıntılarını, başlangıç ​​programlarını, zamanlanmış görevleri, çalışan işlemleri ve yüklü DLL dosyalarını kapsayan ayrıntılı bir rapor oluşturabilir. Bu, RegRun Reanimator’ı farklı kılan mükemmel bir özelliktir. Karışık görünümlü arayüzü gördükten sonra, uygulamayı kullanmak o kadar da zor değil.

Genel olarak, RegRun Reanimator PC’nizde farklı türde kötü amaçlı yazılımları bulabileceğiniz ve kaldırabileceğiniz mükemmel bir araçtır. 

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir