İçeriğe geç
Anasayfa - Online Soccer Manager APK

Online Soccer Manager APK

Online Soccer Manager, (OSM apk) en sevdiğiniz futbol kulübünün başına geçip menajerliğini yapabileceğiniz oyundur. En iyi futbol menajeri olduğunuzu tüm dünyaya gösterin! Bir lige katılın veya arkadaşlarınızla birlikte kendi liginizi başlatın. Favori kulübünüzü seçin! En iyi kulüplerle şampiyonluk için rekabet etmek mi yoksa küme düşmeye karşı oynamak mı istiyorsunuz? Her şey mümkün. Favori kulübünün sana ihtiyacı var!

Dizilişinizi belirleyin! Klasik kanat oyuncuları mı yoksa iki forvet mi? Bu senin çağrın. Dizilişe siz karar verirsiniz, kimin oynayacağına siz karar verirsiniz. Online Soccer Manager (OSM) her maç! Taktiklerinize karar verin. Geçen oyunun hayranı mısın? Yoksa geri çekilip karşı saldırıyı kullanmayı mı seviyorsun? Bir taktik dehası olarak takımınızı tüm detaylarıyla mükemmelleştirebilirsiniz! Kadronuzu güçlendirin dünyanın en iyi yeteneklerini araştırın, diğer kulüplerle pazarlık yapın ve vazgeçilebilir oyuncularınızı satın.

Kurnaz bir transfer politikası ile ideal takımınızı oluşturabilirsiniz! Günlük maç Kulübünüzü her gün rekabete karşı yönetin. Oyuncularınızı günlük olarak eğitin ve taktiklerinizi test etmek için ‘Dostluk Maçları’ oynayın!  Elbette arkadaşlara karşı oynamak en iyisidir. Onlara meydan okuyun, liglerine katılın ve hayatınız buna bağlıymış gibi rekabet edin. Online Soccer Manager (OSM) en iyi olan kazansın!

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir