İçeriğe geç
Anasayfa - CrazyTalk Media Studio 8.13.3615.3

CrazyTalk Media Studio 8.13.3615.3

Yüzünüzü Hareketli Bir Karaktere Dönüştürün

Crayz Talk, herhangi bir yüz görüntüsünü canlandırarak video projesi için hareketli bir karaktere dönüştürmek üzere ses ve metin kullanabileceğiniz popüler yüz ve dudak animasyonu programdır.

Basit bir arayüze sahip olan ve her türden kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği Crayz Talk, sahip olduğu özellikler ve seçeneklerle bir yüz animasyonu hazırlarken gerekli olan her türlü aracı içinde bulundurmaktadır. Profesyonel yazılım dosyalarınızı kaydetmeniz için en iyi video formatlarını da desteklemektedir. Hareketli avatarlar hazırlayıp, tanıtım animasyonları oluşturabileceğiniz gibi kendi çizgi film serinizi de hazırlayabilirsiniz.

Konuşan Avatar

3D canlı gözler, boyun boyu ve ölçü ayarları, 2D klasik kafalar, 5 katmanlı göz ayarı, yüz fotoğrafı uydurma, baş ve saç örgü, yüz profili, özel gözler ve dişler, maske ve arka plan

Giyim & Atmosfer

Giydirme ve hızlı değişikler, her vücut şekline uygun giysiler, özel dinamik atmosfer

Otomatik Hareket

Yepyeni 3D oto hareket kütüphanesi, özel tasarım oto animasyon, 3D ve 2,5D kafa, sese dayalı hareketler (baş, vücut, boyun, omuz, yüz hatları, kas animasyonu vb.)

Otomatik Ses Dudak Senkronizasyonu

Pürüzsüz dudak senkronizasyonu animasyonu ile dudak, dil veya çene gibi tek tek istediğiniz parçalar üzerinde çalışma yapabilirsiniz.

Yüz Animasyonu

Kuklacılık, gelişmiş 3D hareket tuşu düzenleme, geliştirilmiş zaman çizelgesi düzenleme, bireysel parça kontrolü, hareket klibi ve katmanlama

Render & Çıktı

Görüntü ve Video ana format çıkışı

  • 3D Araçlardan sterilize avatarlar getirin
  • Herhangi bir görüntüden konuşan avatarlar
  • 3D kafalar oluşturmada son derece iyi fotoğraf
  • Kaydedilmiş ses, WAV dosyaları ve metinden otomatik dudak senkronizasyonu
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20