İçeriğe geç
Anasayfa - Animiz 2.5.6

Animiz 2.5.6

Animiz, animasyonlu video medyası oluşturmak için harika bir uygulamadır. Animiz, ücretsiz hareketli animasyon videoları oluşturmak için kullanılabilecek basit ama güçlü bir video sunum oluşturma programıdır. Animiz ile animasyon yapmak için kodlama bilmek veya uzman olmak gerekmez.

Uzman Olmadan, Kodlama Bilmeden Kolayca Animasyonlar Oluşturun (Video – GIF)

Animiz, animasyonlu video sunumu, ürün video demoları ve iş video sunumları oluşturmak için kullanılabilir. Çarpıcı animasyonlu videolar yapmak Animiz ile çok kolaydır.

Genel Özellikler Şunlardır:

  • Zengin çevrimiçi video şablonları: Animiz, İşletme, Eğitim, Festival, Yiyecek ve Teknoloji gibi hemen hemen tüm konuları kapsayan iyi hazırlanmış şablonlar sunar. Sadece şablonu indirip düzenleyin ve yeteneğinizi ekleyin.
  • Serin kamera efektleri: Animasyonlu videolarda görsel yönler anahtardır. Göz alıcı efektlerle animasyonlu videolarınızla hedeflerinize hızlıca ulaşın.
  • Farklı video varlıkları: Etkileşimli videolar, kitlenizle daha iyi etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Animiz, videolarınıza şekil, resim, metin, rol, efekt, belirtme çizgisi, SVG, ses, video, SWF, sembol, aktör, grafik, formül ve etiket eklemenizi sağlayan bir araç çubuğuna sahiptir.
  • Güçlü çok yollu zaman çizelgesi: Özelleştirme, Animiz ile kolaydır. Kamera, arka plan, resim yazısı ve animasyonları özelleştirebilirsiniz.
  • Esnek çıktı seçenekleri: Animiz, projenizi yayınlamak için size üç seçenek sunar. Onu bulut sistemlere gönderin. 6 farklı formatta (.mp4, .mov, .wmv, .avi, .flv, .mkv) çevrimdışı olarak yayınlayın. GIF formatında da kaydedebilirsiniz.

Genel olarak, Animiz, animasyonlu videolar oluşturmak için önemli miktarda zaman ve çaba kaydetmenizi engelleyecek güçlü bir araç kümesidir. Arayüz kullanımı kolaydır ve iyi tasarlanmış gözükür. Kullanılabilecek tüm araçları dikkate alarak öğrenme eğrisi oldukça hızlıdır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20