İçeriğe geç
Anasayfa - Badoo 1.6.58.1220.0

Badoo 1.6.58.1220.0

Badoo, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan bir Türkçe sosyal ağ hizmetidir. Başlamak için sadece indirip, bir profil oluşturup yönetiyorsunuz. Ardından, şehrinizde yeni arkadaşlar bulmak ve sohbet etmek için programı kullanacaksınız. Badoo’daki profil oluşturma gayet basittir. Bir fotoğraf, bazı kişisel bilgiler, ilgi alanları ve biyografiniz doldurabilirsiniz. Badoo, başkalarıyla istediğiniz kadar (çok veya az) bilgi paylaşma seçeneğine sahip olmanızı sağlar.

Badoo Türkçe Son Sürümü Genel Özellikler

Badoo’daki bazı özellikler ücretsizdir, diğerleri ise değildir. Örneğin, Badoo‘da ücretli seçeneğiniz varsa, size mesaj gönderebilecek yeni kişilerin sayısını sınırlayabilirsiniz.

Genel olarak, Badoo, diğer kişinin fotoğraflarını görüntüleyebileceğiniz ve onlarla buluşmak için hemfikir olduğunuz veya katılmadığınız anonim sohbet veya karşılaşmalar gibi bazı iyi özelliklere sahiptir. Uygulama ayrıca, iletişim kurduğunuz kişilerin listesini görüntülemenize, favori bir kullanıcı listesi oluşturmanıza ve kara listeye aldığınız kişileri görüntülemenize de olanak tanır. Profilinizi kimin görüntülediğini de görebilirsiniz. Sosyal ağlar arasında Badoo en iyilerindendir. Büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir, ancak sohbet işlevselliği sınırlıdır ve premium özellikler maalesef ücrete tabidir.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20