İçeriğe geç
Anasayfa - Adobe Flash Player 34.0.0.105

Adobe Flash Player 34.0.0.105

Adobe Flash Player ‘in Chrome, Internet Explorer, Opera, Firefox diğer büyük web tarayıcıları ile uyumlu bu sürümlerini indirerek internet üzerinde animasyon, flash video, reklam gibi uygulamaları sorunsuz izleyebileceksiniz. Flash Player olmazsa olmaz programlardan biridir. Adobe Flash Player, büyük işletim sistemlerinde, tarayıcılarda ve mobil cihazlarda güçlü ve tutarlı kullanıcı deneyimleri sunan yüksek performanslı, hafif, oldukça etkileyici bir istemci çalışma eklentisidir.

Adobe Flash Player’ in Chrome, Firefox, Opera vd. ile Internet Explorer Sürümleri (Full)

Adobe Flash Player, son derece güçlü ve son derece uyarlanabilir çok platformlu bir istemci çalışma eklentisi olduğundan; hem son kullanıcıların hem de organizasyonların öncelikli tercihidir. Flash’ın birçok yeni özelliği vardır. Her yerde bulunan Web standardı olmaya devam etmektedir; bu yazılım tüm büyük Web tarayıcıları ile birlikte kullanılmaya devam etmektedir.

Adobe Flash Player, AMF, SWF, XML ve JSON gibi çeşitli veri formatlarını destekler. Flash Player tarafından desteklenen multimedya formatları arasında .MP3, .FLV, .JPEG, .GIF, .PNG ve .RTMP bulunur. Desteklenen diğer özellikler arasında hızlandırılmış grafik oluşturma, çok parçalı video kod çözme ve StageVideo için web kamerası desteği bulunmaktadır. Adobe Flash Player ayrıca korumalı HTTP Dinamik Akışı (HDS) kullanarak daha fazla gizlilik kontrolü sağlar.

Adobe Flash Player’ın Genel Özellikleri:

  • Gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ve çok iş parçacıklı video kod çözme, Yüksek Kaliteli, Düşük bant genişliği video sağlama.
  • Gelişmiş metin oluşturma motoru kullanarak net görsel metin oluşturma.
  • 3D hızlandırılmış grafik oluşturma.
  • Tam ekran moduyla Flash video, içerik ve uygulamaları gösterebilme.
  • Bevel, Glow, DropShadow, Blur, Displacement Haritası, Color Matrix, Convolution, Gradient Glow ve Gradient Bevel için çok sayıda filtre içeren gerçek zamanlı dinamik efektler.
  • Karışım modları, kontur iyileştirme ve radyal gradyan.

Adobe Flash Player’ in çok yönlülüğü, hem metin hem de vektör grafikleriyle birleştirilebilen animasyonları çok iyi. Bu animasyonlar genellikle çok miktarda disk alanı gerektirmez ve Flash animasyonlarının içeriği, dosya boyutlarını daha da azaltmak için sıkıştırılabilir.

Adobe Flash Player, tüm büyük işletim sistemlerinde, tabletlerde, akıllı telefonlarda ve tarayıcılarda kullanılabilir ve size yüksek kaliteli dijital içerik sunar.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir