İçeriğe geç
Anasayfa - Adobe Shockwave Player 12.3.5.205

Adobe Shockwave Player 12.3.5.205

Adobe Shockwave Player, Adobe Director tarafından oluşturulmuş web içeriklerini görüntülemek için kullanılan bir internet araç uygulamasıdır. Adobe Shockwave Player internet aracını indirip kurduktan sonra; göz kamaştırıcı 3D oyun-eğlence, interaktif ürün tanıtımları, çevrimiçi görsel dersler, oyunlar vb. uygulamaları en iyi kalitede görebilirsiniz.

Shockwave Player, güçlü multimedya oynatımı için web standardıdır. Shockwave Player, web tarayıcınızdan oyunlar, iş sunumları, eğlence ve reklam gibi etkileşimli web içeriğini görüntülemenizi sağlar. Shockwave Player, önceki sürümlerde yapılan içerikleri ve Director MX 2004 dahil olmak üzere Adobe Director tarafından oluşturulan tüm web içeriklerini görüntüler.

Adobe Flash ‘in aksine, Shockwave Player, etkileşimli multimedya ürün demoları ve eğitim, e-mağaza uygulamaları ve zengin medya çoklu kullanıcı oyunları gibi hedef web içeriğini görüntüler.

Bu sürüm, Internet Explorer ve Mozilla Firefox‘ta Shockwave desteğini etkinleştirir.


Shockwave Player uygulamasını indirip kurduktan sonra BURADAKİ örnek oyun çalışmasını izleyebilirsiniz. Bu oyun Shockwave Director programcılık yazılımı ile kullanıcısı tarafından yapılmıştır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir